Wpis z mikrobloga

Co kupić pod choinkę dobrej koleżance? Jakoś koło stówki do wydania, może być mniej, może być wiecej. Żadnych specjalnych zainteresowań chyba nie ma. Wiek 22 lata. Coś spoza tych kategorii: książki (miesiąc temu dostała na urodziny), biżuteria, zegarki, ciuchy, kosmetyki, perfumy, karty podarunkowe. Mogą to być nawet 2-3 rzeczy, większa szansa, że coś się spodoba.
#prezent #prezenty #swieta #zakupy #bozenarodzenie #pomocy #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #mirabelkopomusz
  • 6
@krolowamonika: Kapcie ma. Nad świeczkami myślałem ale właśnie te duże w słoikach to po 80zł kosztują, więc trochę drogo jak na taką zwyczają rzecz. Ale ten kominek to ciekawa rzecz. Coś polecisz? Jakiś komplet własnie.
Koleżanka akurat lubi wszelkie świeczki i podgrzewacze zapachowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję pięknie
@fork75 na stoiskach yankee są kominki aczkolwiek raczej zwykłe z wyglądu. Możesz popatrzeć w sklepach typu home&you, homla, nanunana. Tam też powinny być. Kompletów nie widziałam. Z wosków to albo yankee albo kringle, pachną na całe mieszkanie. Z takich drobnych rzeczy które ja kupiłam na prezenty znajomym to m.in. skarpetki świąteczne wiadomo xD termofor w puchatym ubranku, grę na imprezy tajniacy, kosmetyczke w kształcie mopsa (chyba w sinsay są takie gadżety), dizajnerski
@krolowamonika: Postawie raczej na ten kominek. Chciałbym kupić na allegro, bo nie mam pojęcia gdzie szukać tego na mieście, a do tego mieszkam w małym miasteczku. Polecisz coś?
Do kominka dobiorę jeszcze jakiś drobiazg i coś słodkiego.