Wpis z mikrobloga

Chce kupić koleżance prezent pod choinkę i znalazłem komplet rękawiczki+szalik+czapka. Jak sądzicie #rozowepaski może być to? https://allegro.pl/model-zara-komplet-firmy-willi-wyprzedaz-i7689073443.html
Jaki kolor wybrać? Martwią mnie te rękawiczki, bo dziwne są, takie długie do łokci, poręczne to jest?
Do tego dorzuce jeszcze jakiś drobiazg i słodycze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleżanka 22lvl
#pytaniedorozowychpaskow #mirabelkopomusz #rozowypasek #pytanie #pomocy #prezent #prezenty #modadamska #moda #ciuchy
  • 8
@GoodGrace: @r__k: Tak myślałem. Kiepski jestem z doborem prezentów.
Może polecicie coś na prezent? Tak za ok. 100zł? Byle nie książki (miesiąc temu dostała na urodziny), biżuteria, zegarki, kosmetyki, perfumy, karty podarunkowe. Mogą to być nawet 2-3 rzeczy, wtedy wieksza szansa, że jedna rzecz się chociaż spodoba.
@fork75: mi też się nie podoba. Z perfumami trzeba uważać, chyba że wiesz, jakiego zapachu używa, to wtedy problem z głowy i super prezent - przyda się albo na zapas, albo mniejsza buteleczka do torebki.

Może jakieś płyty? Albo coś praktycznego, ja w zeszłym roku zazyczylam sobie garnki i pościel, a w tym domagam się ręczników, akcesoriów kuchennych i książek kucharskich :D
Możesz też kupić szalik (w sieciówkach wszędzie praktycznke takie
@fork75: kubek zawsze fajny pomysł, może ręcznie malowany? Jedna mirabelka maluje kubeczki, sprawdź sobie profil Rusticova na Fejsie, podoba się wszystkim :)