Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Od jakiegoś czasu spotykałem się z pewnym różowym, niestety zaczął mnie nudzić, bo nasze spotkania były zawsze takie same. Dodatkowo po kilku piwach i wjeździe na jej mieszkanie dowiedziałem sie, że ma konsole pees4. Ona wiecznie zamulona w tym temacie, a że bardzo mi się chciało jej zaimponować, to wpisałem jej moje konto z ps plusem, aby mogła sobie w jakieś gry pograć jak człowiek. Nie wiedziałem jak zakończyć tę znajomość. Dwa razy już z nią zrywalem, a ona cały czas chciała kolejną szansę. Ostatnio stwierdziłem, że tanio skóry nie sprzedam wydzwanialem i wypisywalem jak porąbany, aby usunęła moje konto - w końcu 200 złotych poszłoby na zmarnowanie, a tak czułem się wykorzystywany przez nią. Dzisiaj sprawdzam telefon i widzę taka o to wiadomość. #!$%@? Mirunie, co mam robić? Laska zwyczajnie nie chce usunąć konta z konsoli, da się to gdzieś na policję zgłosić czy co? Tak pisze normalna kobieta? Przynajmniej już nie muszę się martwić, jak zakończyć znajomość. #!$%@? tylko tego konta szkoda. ))¯(ツ)/¯
#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pdk
Pobierz
źródło: comment_pIZ8K8SqVtmYTcVvUJ32tepytM9PDqBs.jpg
  • 18
@zielonestopylucyfera:
Zadzwoń do niej i powiedz, że zastanowiłeś się ostatnio mocniej i może jednak zerwałeś zbyt pochopnie.
Umów się, że w ramach przeprosin zrobisz dla was obiad u niej w mieszkaniu.
Poproś aby obrała ziemniaki w kuchni, a Ty w tym czasie idź "umyć ręce".
Szybko zakradnij się do pokoju, usuń konto z konsoli.
Wyjdź zanim się zorientuje, zostawiając w widocznym miejscu karteczkę "wygrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°