Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Ogarniam to, spokojnie :D W sensie jak ktoś chce Steemy (tutaj sprawa prosta) czy inne coiny to może napisać (ktoś na YT dał Nano, to sprzedałem), tylko trzeba napisać, że się chce w czymś innym, ja free money nie odmówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunkbtc: No sorry, Jak dodasz do "Larimer" parę liter, część usuniesz to powstanie "Satoshi". Przypadek? Nie sądzę.
Jak się uda to za tydzień będzie link :P


@fervi: tydzień?! Oszalałeś? Plujesz na pieniądze? Wytłumacz mi dlaczego nie chcesz tego zrobić przez stronę, którą Ci podałem? Sprawdzona i do tego minuta roboty. Linka dodasz na kanale i na innych stronach i po sprawie. Coś mi tu śmierdzi.
@pawlo74: https://tippin.me? Chcę zrobić, ale muszę otworzyć kanał z nimi, co będę czynił.
Po prostu nie śpieszy mi się, by już dzisiaj mieć dotacje po LN, więc wysłałem hajs na potencjalny kanał (45 dolarów) z małym fee :D (1 satoshi / bajt). Jak dojdzie to ogarnę resztę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunkbtc: nie martw się rzeczywistość ekonomiczna sprawi, że tu wróci, ta ich piramidka chyli się już ku upadkowi, Ned pozwalniał kogo się dało teraz będzie już z górki :) Wróci do bitcoina i nauczy się, żeby trzymać się od shitcoinów z daleka.