Wpis z mikrobloga

jest jakaś znaczącą różnica pomiędzy Seiko skx007K a skx007J?


@nostrato: żadna.. J - to chyba od tego, że złożony w Japonii, a przez to droższy... innej różnicy nie ma..
właściciele J zapłacili więcej i dlatego chcieliby, aby uważano ten model za "bardziej premium"
@nostrato: Jest i są o tym filmy na YouTube. Różnią się minimalnie: kolor bezela, kolor lumy i kilkoma szczegółami. Można przyjąć, że wersja J jest bardziej dopieszczona.
@nostrato: Wersja J zrobiona w Japonii, wersja K w Malezji. W wersji J na tarczy jest dodatkowy napis pod 'Divers 200m" jest napis "21 jewels", w wersji K tego nie ma. Niektórzy mówią że "pepsi" wersja delikatnie różni się odcieniem niebieskiego (navy blue). Ja specjalnie tej różnicy nie zauważam.

Spotkałem się również z teza iż obie wersje są robione w Malezji ale na etapie kontroli jakości wersję J są bardziej dopieszczane(pod
AllieCaulfield - @nostrato: Wersja J zrobiona w Japonii, wersja K w Malezji. W wersji...

źródło: comment_vcMRjxTfZ1nnqn2viC1JenOP0nUlRaBw.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nostrato: czytałem o tym sporo i oglądałem yt. Było to dla dla mnie bardzo ważne który z nich kupić. Na tyle ważne, ze po roku zapomniałem aktualnie jaki kupiłem a 3 dni temu go miałem na nadgarstku. Wniosek z tego taki, że kup obojętnie jaki :D