Wpis z mikrobloga

Dlaczego perfumy Hugo Bossa w drogeriach są tak strzeżone? Jeśli są, to nie ma testerów, albo są zapakowane i trzymane w pobliżu kasjerki.

Rozpocząłem interwencję w tej sprawie ))¯_(ツ)_/¯

* (Ja) Dzień dobry, Interesują mnie perfumy z Hugo Bossa, ale są zapakowane.
- (Ekspedientka) Tak, mamy tylko te, które znajdują się na półce
* Wie Pani, tylko one wszystkie są zapakowane. Mam je odpakować?
- A chce Pan je kupić?
* Tak. Tylko chce poznać zapach, czy mam po kolorze opakowania sobie wybrać?
- (Wkurzona ekspedientka przychodzi do półki z perfumami) Niech Pan wskaże, które mam Panu odpakować?
* Wszystkie. Chce poznać każdy zapach i zdecydować, które będa dla mnie najlepsze. (Twarz ekspedientki nagle zrobiła się czerwona) ( )
- Po półgodzinnej prezentacji. To ktore Panu skasować?
* Dziękuję za prezentacje zastanowię się. Wychodzę ze sklepu (òóˇ)

#perfumy, #drogeria, #hugoboss, #hugo, #boss
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhoDidThatToYou:

Możesz przecież najpierw kupić próbki z każdego rodzaju ja ja bym chciał żeby można było kupić próbki w wachalniach... Jak nie kupisz dekantera albo kartonika na allegro to możesz zapomnieć
@Milo1 byłeś w hebe czy innym Rossmanie dla biedaków, tam większość perfum jest zapakowana i nie ma dostępnych testerów. W każdym Douglasie i Sephorze można powąchać każdy zapach, jaki jest dostępny ( )
@karolina9090: widzę, że nie ogarnęłaś to ci wytłumaczę jak debilowi - perfumy to produkt jak każdy inny i sklep nie ma obowiązku otwierania żeby klient mógł sobie powąchać - leży to tylko w ich kwestii. A to o czym mówisz to już inna sprawa i dlatego tez imo testery powinny być wszędzie.
@WhoDidThatToYou: to chyba twoj wlasny regulamin, perfumy to produkt inny niż chleb czy mleko kolego , kosztuje o wiele wiele wiecej wiec warto dokładnie sprawdzic na co wydajesz swoja kase, poza tym rossmann jest dziadowskim sklepem, z najniższej półki moim zdaniem skoro nie potrafi ogarnąć testerów do perfum, wkoncu ludzie tam też kupują. Nie mówię o nike czy inne badziewie.