Wpis z mikrobloga

W tym roku pisze maturę i zastanawiałemm nad WATem wojskowym mechatronika lub mechanika i budowa maszyn  jakieś rady co do unitarki i ogólnie studiów? Chciałbym żebyś ktoś zrobił coś w stylu FAQ i wiedzieć od kogoś kto już tam studiuje i mniej więcej przybliży jak tam jest. #wat #studiowanie
  • 10
  • Odpowiedz
@quotta: To może od początku. Z tego ci mi wiadomo to dostać się nie jest jakoś szczególnie trudno. Gorzej jest kiedy przychodzi pierwsza sesja i podobno ona weryfikuje, rzeczywiście jest tak trudno? W liceum też straszą, że na lepszych uczelniach tyrają tą matmą. A co do unitarki to ciężko jest 'przetrwać' te 1.5 miesiąca? I co na przykład z telefonami, wiadomo że nie chodziłbym z nim w czasie dnia, ale czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stary_swider: ja unitarki nie mialam jestem jednym z niewielu rocznikow cywilnych. Jednak od zanomych wiem ze unitarka jest okropna. Matma fizyka, tak sa wymagajace. Matma to w sumie 14 punktow ects w Twoim przypadku podzielona na kilka roznych przedmiotow. Powiem tak, na caly rocznik srudiow cywilnych do obrony w terminie podchodzilismy w 4 osoby. Zaczynalo nas 250
  • Odpowiedz
  • 1
@vladek mnie juz tam dawno nie ma ale po części się zgodzę, potrafiły być telefony od "zmartwionych rodzicow". Z drugiej strony się prowadzi unitarkę z głową, a nie odpiernicza "kawalerię powietrzną" to nikt nie będzie nigdzie dzwonił.

@Stary_swider unitarka to nic strasznego, sporo ruchu i intensywne przyswajanie wiedzy ogólnowojskowej, gorsza jest pierwsza sesja.
  • Odpowiedz
@roszek:
@vladek:
A właśnie co z żołdem pobieranym od uczelni. Jeżeli zrezygnuję po 2 semestrach, to nie muszę zwracać za wszysykie koszta. A te teoretyczne 1200zl miesięcznie, które przelewaliby na konto? Głupie pytanie, ale ciekawy jestem XD
  • Odpowiedz