Wpis z mikrobloga

@aba: widziałem jakieś do nauki z wiązaniami wpinanymi na zwykłe zimowe buty, na początek może to się nada. Widziałem jakąś burtonkę 80cm do nauki, ale wywalanie 1.5k na coś co za rok będzie za małe i co będzie raczej ciężko sprzedać raczej nie ma sensu
@fortySeven: mnie sie udalo kupic deske 98 za niecale 200 zeta. do nauki w sam raz. starczy na 2-3 sezony spokojnie.
co do wiazan na zwykle buty to imo straszne badziewie (przynajmniej te co widzialem) no i srednio trzymaly buta (przesuwal sie na boki) co dyskwalifikuje je u mnie calkowicie. Sam jezdze i wiem jak bardzo wazna jest kontrola deski. Dzieciaki na poczatku nie wiedza co z czym ale im dluzej
@fortySeven: moja córa ma 100cm taze tez ciut na wyrost ta deska aczkolwiek przy nauce to akurat nie przeszkadza tak bardzo. Modelu nie pamietam sprawdze jak wroce do domu. Polecam olx przegladac i szukac czegos w przedziale 90-100. Zadko sie pojawiaja ale sa. W sklepie za zestaw beda chwieli pewnie okolo tysiaka (o ile wogole sie uda kupic takie male :P) w zielencu w zeszlym roku wypozyczalem zestaw tez calkiem niedrogo