Wpis z mikrobloga

@lestek190: przecież po ostatniej cofce i aferach jest już 500 graczy, a Uni2 nawet jeszcze nie ma oficjalnej daty otwarcia xD
Uni2 to najlepsza opcja w tej już i tak beznadziejnej sytuacji PRowej.
@lestek190: miejsce do gry dla tych którzy odeszli po aferach. Admini już postanowili że banów nie będzie, więc mogą albo zostawić tylko Uni1, albo trzymać Uni1 + Uni2. Jakie inne opcje widzisz, skoro decyzja o braku banów JUŻ ZAPADŁA?
@Glibnes: No reset uni1. Wtedy wszyscy zaczną od nowa, także Ci co zyskali nieuczciwą przewagę. To chyba najbardziej logiczne rozwiązanie. A przede wszystkim nie będzie rozdrobnienia. Wyjdą bugi na uni2 to będziesz chciał trzecie?
@lestek190: jak zrobią reset Uni1 to będą gracze którzy odejdą bo stracili kilka dni swojej pracy... A bugi na Uni2 na pewno jakieś będą, to tylko od Adminów zależy czy będzie w kółko to samo czy nie. Uni2 to zachowanie twarzy, Uni3 nie będzie bo wtedy nawet najtwardszy elektorat wymięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej żeby odeszło 10 procent graczy niż na każdym uni grało po 50 procent. Jeszcze raz powtórzę: lepsze jedno duże uni niż dwa małe. Na małym po jakimś czasie szybciej się oleje grę bo nie będzie z kim grać. Nie rozumiem czemu zrobienie resetu nie miałoby być zachowaniem twarzy.
@lestek190: bo zrobienie kompletnego resetu to lepa na pysk dla wszystkich graczy. Po aferach odeszło jakieś 40% graczy, powodzenia że reset spowoduje odejście tylko 10%, jak absolutnie WSZYSTKIM wyparuje ich praca. Ten projekt to porażka, nie techniczna, tylko PRowa i administracyjna, a najgorsze jest to że zepsuli reputację wszystkim następnym projektom ogame + mirko na długi czas, oraz osobom pracującym nad tym nowym, niby lepszym silnikiem.
@lestek190: jest, ale to nie moja wina że "tak admini zadecydowali" (żeby nie dać banów), co już drugi czy trzeci raz Ci powtarzam (ale jak grochem o ścianę...). Dodatkowo, ludzie przynajmniej będą mieli wybór - wg. administracji "nic wielkiego się nie stało", więc Ci co są po stronie adminów mogą sobie grać na starym Uni1. Ci którym decyzja się nie podoba (w tym również mi) mogą przejść na Uni2, zacząć od
@Glibnes: no widzisz, a ja i wielu innych graczy odeszliśmy po aferze (konto już się usuwa) bo nie mam zamiaru grać z oszustami co wykorzystywali błędy w mechanice. Gdyby administratorzy zrobili reset całkowity to bym wrócił i na pewno nie jestem sam w takim myśleniu. Robienie drugiego uni jest kolejnym strzałem w stopę - obecnie online jest około 500 osób. Ludzie, którzy są online ale są daleko poza TOPem przejdą sobie