Wpis z mikrobloga

@nocnyfarmer86: póki co Becker obronił Liverpoolowi kilka ważnych meczy. W tamtym sezonie też była poukładana obrona a Kariusowi odcieło prąd w finale. A co do błędów to pokaż mi bramkarza co nie popełnia większych czy mniejszych błędów
  • Odpowiedz
@StachZielonka: jak to nawet nie był błąd ze strony Alissona - miał piłkę w rękach, jednak ta odbiła mu się od kolana. jeśli znajdziesz mi jakiegokolwiek bramkarza, który przy każdej interwencji co do centymetra oblicza dokładnie miejsce, w którym znajdzie się jego noga, no to szacun. na 1000 tego typu akcji, Alisson broni 999.

te komentarze, że po tej bramce wypada z top 3 bramkarzy na świecie xD
  • Odpowiedz
@nocnyfarmer86:

oprócz tego, że mógł ją po prostu złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ano faktycznie, zapomniałem że to takie proste. de gea też mógł zrobić coś więcej, przecież mógł ten strzał mane po prostu obronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i nwm o co ci chodzi z tym tweetem i co on ma wspólnego z tematem, na jaki rozmawiamy
  • Odpowiedz
@nocnyfarmer86:

ty jesteś albo mało mądry albo udajesz?


jak masz zamieniać tę rozmowę w rzucanie nawzajem w siebie wyzwiskami to może darujmy sobie czasu. przeczytaj mój komentarz jeszcze parę razy, może załapiesz aluzję

Po angielsku też nie rozumiesz?


mógłbym zadać ci identyczne pytanie, bo dalej nie rozumiem jak w dyskusji na temat tego, czy alisson popełnił błąd w tamtej sytuacji za stosowne uznałeś wrzucenie tutaj tweeta, który nie ma w sobie
  • Odpowiedz
@nocnyfarmer86:

każdy go tak klasyfikuje


nie dziwi mnie to - sam byłem tego samego zdania, dopóki nie zobaczyłem sytuacji z innego ujęcia, które pokazali już jakiś czas po bramce. a szkoda, że tak późno, bo nawet nie wiesz, jakie bzdury piszesz

Beka z Ciebie


urocze. w tych paru wpisach:

1) nie odpowiedziałeś w żaden sposób na mój argument o tym, że Alisson nie mógł nic zrobić w tej sytuacji
2) jedyny
  • Odpowiedz