Wpis z mikrobloga

@HighContentWolfdog: W zakładce Intrigue masz wiele opcji, jak np. obchodzenie turnieju, biesiady, ale jak masz specyficzną kulturę, to możesz założyć Święte Cesarstwo Rzymskie/Cesarstwo Rzymskie/Unię Słowiańską itd. W tym przypadku grałem w 769 roku jako polski książe, następnie podbiłem i stworzyłem królestwo Polski, następnie stworzyłem Imperium Wendyjskie (zwiększony limit wasali), a na samiutkim końcu musiałem podbić wszystkie tereny podlegające pod Imperium Wendyjskie właśnie i dodatkowo Imperium Rosyjskie. Nie musisz posiadać tytułów, tylko
Pobierz Sorines - @HighContentWolfdog: W zakładce Intrigue masz wiele opcji, jak np. obchodze...
źródło: comment_kE5AS5eATbR8FteSFy8kTELXpEfLH4Y9.jpg
@Sorines: bardzo bardzo ładnie, chociaż jak wolę grać na tworzenie customowych królestw i imperiów, aktualnie jestem królem wielkopolski, polski oraz tytularnym królem moraw (mimo że aktualnie morawskie ziemie wchodzą w skład księstwa poznańskiego polski i czech), zbieram tylko prestiż i stworze katolickie cesarstwo słowian. no ale rok mam juz 1037 a gram od samego początku old gods