Wpis z mikrobloga

@restecp: No właśnie! Widzisz, różnica między Tobą a LowcaG jest taka, że ty potrafisz powiedzieć "nie wiem, więc się nie wypowiadam", a LowcaG brnie w swoje kłamstwa i matajstwa.
  • Odpowiedz
@LowcaG: Tzn. jak Korwin-Mikke ma rzeszę wiernych, to jest MLMowcem? Gdzie ty się logiki uczyłeś? Zamiast interesować się sztuczną inteligencją, zainteresuj się najpierw swoją.
  • Odpowiedz
@Koni21ze: alez w jakie klamstwa? Jakie matajstwa? O czym ty czlowieku mowisz?

Tzn. jak Korwin-Mikke ma rzeszę wiernych, to jest MLMowcem? Gdzie ty się logiki uczyłeś? Zamiast interesować się sztuczną inteligencją, zainteresuj się najpierw swoją.


@Andysk: a gdzie ja piszę ze jest mlmowcem? Ludzie ogarnijcie sie, a chociaz czytajcie, przeciez napisalem ze nie jest wlasnie. Tylko ma podobnie rzesze wyznawcow i pisalem o wrazeniu.

Ps. Czy ja rozmawiam z 14
  • Odpowiedz
alez w jakie klamstwa? Jakie matajstwa? O czym ty czlowieku mowisz?


@LowcaG: Pewnie mówi o tych filmach, których nie obejrzałeś, albo o tych, których jak się okazało nie zrozumiałeś z twoją ZEROWĄ wiedzą ekonomiczną, ale które nazywasz "gównem". Gównem jest ktoś, któremu tak jak tobie wydaje się, że może oceniać filmy o ekonomii, a nie wie co to jest wartość netto i nie zna różnicy między dochodem i wartością netto.
  • Odpowiedz
@Andysk: wroc i jeszcze raz przeczytaj slowo po slowie co bo napisalem bo znow cos ci sie ubzduralo. Skoro komus sie tak skojarzylo to widac skojarzylo. Nie napisalem ze dlatego ze ma rzesze wiernych(ciesze sie, ze nie zaprzeczasz ;) ) to sprawia takie wrazenie tylko "i" ma rzesze wiernych.

Reszty twoich wymyslow niebede komentowal bo to juz bylo.

Ps.
A tak w ogole do czego zdążysz? Bo juz troche przynudzasz
  • Odpowiedz