Wpis z mikrobloga

@LowcaG: Ciekawym zjawiskiem są półgłówki, którzy spamują wykop ponad SZEŚCIOMA TYSIĄCAMI znalezisk i chcieliby zapełnić Wykop swoim spamem w 100%, "bo jak ktoś inny znajdzie jakieś wykopalisko, to musi to być spam". A niedajboże, jak jeszcze wykop dostanie setki nowych użytkowników. Jasne, po co ci konkurencja? Chciałbyś, żeby na wykopie było tylko twoje gówno, nie? ;)

Przedstawiam tylko fakty: jesteś SPAMEREM, który zaspamował wykop SZEŚCIOMA tysiącami


@Andysk: dziecko, żebyś Ty jeszcze wiedział o czym mówisz, nie dodałem żadnych 6000 znalezisk i takie to są Twoje te "fakty". A nawet jak bym tyle dodał to w żaden ale to absolutnie żaden sposób nie wpływa na mój osąd o Twoich wrzutkach. Więc z czym do ludzi.. ;)
Zaczynamy stosowac selektywne cytowanie?


@Andysk: eee ? Gdzie?

zacytuję Ciebie:

Jestem absolutnie tego samego zdania co @Koni21ze LowcaG zaspamował wykop 6800 znaleziskami.


więc drogie dziecko powtórzę, chociaż zaczynasz być powoli nudny ;) nie dodałem żadnych 6000 znalezisk, a nawet jak kiedyś dodam, w żaden sposób to nie wpływa na moją opinię na temat Twoich ;)