Wpis z mikrobloga

TD;LR

1. Napisz posta gdzie oświadczasz, że paczka jest ch*#wa i nie przypadła Ci go gustu.
2. Rozpętała się gównoburza.
3. Ludzie zaczynają pisać że jesteś gburowaty, nie miły, oschły. Współczują nadawcy przesyłki i mają w tym wszystkim racje.
4. Hur Hur, proszę czytać ze zrozumieniem.
5. Zrób nowy wpis z wyjaśnieniami.
6. Ciąg dalszy fali krytyki ze strony Mirków i Mirabelek.
7. Halo Halo, to była tylko zarzutka, prowokacja. Pogrążaj się jeszcze bardziej.
8. Usuń wszystkie posty.

@weglowy, otrzymujesz tytuł "Dzban Roku 2018", usuń konto. Jesteś typie żałosny :)


@Kinja, @ArejJ, @Cavaron, @Shyvana, @Ketiow, @Wredna_pomarancza
#wykopaka
FHA96 - TD;LR

1. Napisz posta gdzie oświadczasz, że paczka jest ch*#wa i nie przyp...

źródło: comment_EflwK3Fhqb8Ohux6zSy3cv0B1Moe1LCr.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@FHA96: Do nadanego przez Ciebie tytułu dorzucę od ekipy organizatorskiej zakaz wjazdu w następnych edycjach zabawy. Dobra promocja? ;)

@chybaDapi:

I bardzo dobra decyzja :)

@Parysus: uwazam ze paczucha byla naprawde fajna jak na tak krotki opis i nie masz sie czym przejmować :) mam nadzieję ze za rok trafisz na normalnego odbiorce ;(
  • Odpowiedz
@josedra52: a ostrzeżeniem nie były pierwsze komentarze pod wpisem @weglowy? Moim zdaniem tych ostrzeżeń było nawet za dużo, a gównoburza była kręcona dalej. Racja, są (prawie) Święta, dlatego wszyscy dbajmy o to, żeby nikomu nie sprawiać przykrości. Myślę, że @Parysus tej magii Świąt mógł dzisiaj nie poczuć (,)
  • Odpowiedz
@FHA96 1 nie napisz że masz alergię (którą ma mniej niż 1% ludzi) 2 płacz że orzeszki #!$%@?. XDDDDDDD chyba serio to musiała być zarzutka, bo ciężko mi uwierzyć że można świadomie wysmażyć takiego posta. XD
  • Odpowiedz
@FHA96: daj spokój ten @weglowy to jest jakiś tępy wiesniak z zapadłej wsi, który i tak nic nie zrozumie. #!$%@? aż mnie skręca jak pomyśle ze są takie buce które natura tak uposledzila ze pozbawiła zdolności autorefleksji, nieprawdopodobne. Turbodebil XD
  • Odpowiedz