Wpis z mikrobloga

#dziendobry w koncu nasza gra po 9 latach od powstania pierwszego prototypu doczekała się strony na Steamie wraz z trailerkiem
Glorious Companions to takie połączenie Heroesów oraz Mount & Blade - rpg sandbox z turowymi bitwami, w którym walczysz o wzmocnienie swojej pozycji wśród lordów przemierzających krainę Navaroth.

https://store.steampowered.com/app/1001040/Glorious_Companions/

Także można sobie dodawać na wishlisty, polecam sprawdzić jak ten ficzerek działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gry #gamedev #gamedevordie #unity3d #gloriouscompanions
Anteuke - #dziendobry w koncu nasza gra po 9 latach od powstania pierwszego prototypu...

źródło: comment_DiaVxhQZuWG9NLv3hZQ9doEnxxK5d5AE.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Jak to nie trafi w gorące to nie wierzę w ten portal za brak promowania czegoś, co jest warte promowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anteuke: Wygląda naprawdę spoko - w moim serduszku turowe strategie tego typy zajmują szczególne miejsce, wczoraj znów grałem w Jagged Alliance 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) O czekaniu na Bannerlorda już nawet nie wspominam. Tak czy inaczej gratuluję ciekawie zapowiadającej się gierki. 9 lat gra powstawała - a ilu was było i ile mniej więcej czasu poświęcaliście na to?
  • Odpowiedz
@zakamuflowany_fetyszysta: no jagged alliance 2 piękna gra i niepowtarzalny klimat z tymi mailami, najemnikami, itp.
Bannerlord oczywiście również instant buy jak tylko będzie dostepny, grałem na Gamescomie w jakąś preview wersję multi i było miodzio.

Aktualnie nad projektem pracuje 5 osób, ale to projekt hobbystyczno-weekendowy bez budżetu. Załączam jakąś starą graficzkę pokazującą przemiany, które przeszedł projekt przez te 9 lat:
Anteuke - @zakamuflowany_fetyszysta: no jagged alliance 2 piękna gra i niepowtarzalny...

źródło: comment_G43aDxS5fbAGMxEZDjFDQp4JO2ioSRQV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anteuke: w jakim silniku zrobiona finalna wersja?
Opowiedz coś o samym developmencie, bo patrząc na skok z 2011 na 2013 mam wrażenie, że była zmiana wszystkiego oprócz koncepcji gry :)
A wygląda bardzo ciekawie, chętnie spróbuję gdy wyjdzie
  • Odpowiedz