Wpis z mikrobloga

Szanuję Christiana Ghislera za to co robi. Od 25 lat nieprzerwanie rozwija Total Commandera, który nadal wspiera systemy Windows 9x, nawet w najnowszej wersji z sierpnia tego roku, i po jednorazowym zakupie licencji na program ma się ją na całe życie, nawet jak ktoś go kupił w 1996, jego licencja nadal jest ważna. A sam program naprawdę ułatwia życie.

#komputery #informatyka #pcmasterrace #totalcommander #oswiadczenie
źródło: comment_xHurCPa3e6fXdbypnpn1FQ2zWMm1QzKD.jpg
  • 74
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soplowy: Też znam Far Managera, ale nie mogę się za bardzo przyzwyczaić do jego skrótów klawiaturowych, i trochę wolniej uruchamia się od Total Commandera. Ale tak to szanuję FAR Managera.
Dlaczego ułatwia? W sumie nigdy nie używałem a jest ciekawy czemu ludzie tak go uwielbiają.


@faun69: Sentyment? Kiedyś chyba nie było nic lepszego do łączenia się z FTP z windowsa. Żadnych cywilizowanych programów jak MobaXTerm czy coś...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@supra107: obczajcie lepiej Opusa. Akurat trwa promocja.

Until January 3rd, everything Directory Opus-related is 40% off! That means:

Directory Opus Light is 40% off

Directory Opus Pro is 40% off

Upgrades from Opus 11 or earlier to Opus 12 are 40% off

Extra licences are 40% off

Optional features like Advanced FTP and USB export are 40% off

It's all 40% off! :)

To take advantage of this sale, use the
@Kokos @cofko:
Dzięki!

Spędziłem trochę czasu, porównując różne opcje, oferowane między innymi przez Total Commander czy XYplorer.
Opus na początku odstraszał swoją objętością, ale jak się okazuje, jest bardzo szybki, intuicyjny i miły dla oka z zainstalowanym Nord Dark Theme.

Total Commander niestety wymaga od nowego użytkownika zbyt dużo czasu na jego konfigurację i co by nie mówić, na obecne czasy wygląda dość przestarzale (co zapewne dla niektórych jest jego
@Pyxelr: Właśnie dla mnie ma ten urok. Interfejs jest przestarzały, a zarazem prosty i funkcjonalny. No i fakt, trzeba przy nim posiedzieć żeby go skonfigurować, ale potem to jest bajka.

@r50_: No nie wiem, Total Commander to tylko menedżer plików, choć ma opcję podglądu plików którą można rozbudować wtyczkami, i ma opcję użycia programu zewnętrznego, takiego jak IrfanView czy też XNView do podglądania obrazów w nieznanym na TC formacie, jak