Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Jest i moja paka! Moim Świętym Mikołajem okazał się być @niepokojoncywonsz !
Jak tylko dostałam smsa to poleciałam do samochodu i szybko do paczkomatu jak dziecko xD
Powiem Ci, Mireczku, że trafiłeś naprawdę idealnie () widać, że paczka dopasowana do mnie. Książka? No strzał w dziesiątkę jeśli o mnie chodzi. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że taka istnieje haha obowiązkowo muszę przeczytać i wcielić rady w życie. Jeśli pomoże to i ja i całe moje najbliższe otoczenie będziemy Ci naprawdę wdzięczni xD
Skarpetki z kotem, w dodatku różowe, zakochałam się w nich!
Chipsy cheetosy o matko kochana, serowe <3 nie wiem dlaczego nie jadłam ich już bardzo długo, a to jedne z najlepszych na świecie chrupek xD pewnie jutro ich już nie będzie. Piwka takiego jeszcze nie piłam, z chęcią spróbuję, mam ochotę je otworzyć nawet teraz... XD
No i rozbroiles mnie ta galaretka z Madzia!( ͡° ͜ʖ ͡°) Uśmiech nie schodzi mi z twarzy! Super pomysł :)
Dziękuję, paczka naprawdę świetna i sprawiła mi wiele radości! Widać, że żaden z prezentów nie jest przypadkowy. Dziękuję!

#wykopaka #chwalesie
źródło: comment_50rNcB7v3wcku5X94Z6f8yLiENrTilYH.jpg
  • 16
@magrusia: Książka to tylko książka, ale potrafi otworzyć oczy na wiele spraw. "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" to moim zdaniem 'must read' dla każdego, kto ma problem z utrzymaniem rozmowy i zdobywaniem znajomych. Z innych książek które potrafią naprostować życie polecam jeszcze Tima Ferrisa, zaczynając od '4 godzinny tydzień pracy'.
@kozi: ale serio? Bo mi się zdarzyło czytać książki i nawet miałam wrażenie, ze otwierają oczy, ale nic to dalej nie dawało.
Za mało otwierały oczy? Liczyłam ze zmieni się samo?
@Reevo słyszałem że ta książka o 4h to tylko chęć napchania się autora kasa: radzi by jak najbardziej wykorzystywać innych ludzi, zarazem samemu nie pomagając po takich prosbach. Ech