Wpis z mikrobloga

@Zwanek: Nie chodzi oto że zarabia, ani nawet oto że zarabia nic nie robiąc.Nie zauważyłeś że odkąd zaczęły się lajwy to praktycznie poza awanturami i wyzywaniem Knura nie ma nic ciekawego do oglądania?I w sumie to nie jego wina bo jak debile wysyłają pieniądze to po co ma się wysilać i nagrywać np jak przygotowuje jakiś posiłek.Lepiej mu włączyć kamere na 20 minut jak #!$%@? z psiej miski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Barakun91: Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, ale rzeczowa krytyka to jedno, a ból dupska i zazdrość to drugie. Przewiń sobie tag o około godzinę i zobaczysz, że tego pierwszego próżno szukać ;d

@Zwanek: moim zdaniem nie jest to zaglądanie do portfela tylko frustracja. " ja dzien w dzień pracuje i mam 3k, a ktos siedzi na kamerce i ma kase" .nie mniej jednak ustawienie donejtow uwazam za żebractwo i tu kazdego rpbiacego transmisje ;) ale nie moj cyrk nie moje malpy.
@Zwanek: Co innego bóldupizm i zaglądanie do portfela a co innego frustracja że ty uczciwie pracujesz żeby mieć pieniądze a taki dziąślak z Polski B za siedzenie na suchej tyłku i zbija kokosy z wyżebranych pieniędzy. Nitrodolowi żadna zapomoga się nie należy.
@Saturax: Zasadne by to było, gdyby siedział na socjalu(a ten mu ucięli, jak wiemy). Ludzie jakby zapominają, że Struś dostaje poeniądze od osób, które same postanawiają mu je oddać. Tak naprawdę, tutaj jedynie ci dobrowolni darczyńcy mogą decydować, czy coś się dla Majora należy :v
@magister_magazynier: Poza tym jest to nasza sprawa, bo daje to potencjalnym naśladowcom znak, że na takie rzeczy jest popyt, a to ma realny wpływ na to, co jest dostępne na rynku nawet dla osób, które nie są zainteresowane takimi pierdołami.

Dlatego polski jutub to rak - bo nikt nie chce robić interesujących filmów, skoro można o wiele łatwiej zarabiać na patostrimach, a kiedyś na gównovlogach i gejplejach (rok alon dwa
@GejBozy: Ale akurat o to tyłek mnie nie boli xD Mówienie innym co mają robić z pieniędzmi jest #!$%@? i to faktycznie mnie #!$%@?. Natomiast ból dupy i zazdrość, które ludzie próbują kamuflować i oburzają się kiedy im się to wypomni, po prostu mnie śmieszą :v
@magister_magazynier: Owszem, ale zachowajmy jakieś granice. Jeśli ktoś osiągnął w życiu tyle, że może ot tak #!$%@?ć w błoto kilkaset złotych, to nazywanie go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magister_magazynier: No ale są tacy co wyzawają i to głównie do nich piję ¯\_(ツ)_/¯
Chociaż w sumie lubię też tych, którzy mędrkują, że te pieniądze powinno się oddać na samotne matki, a kiedy im piszę że w sumie to świetny pomysł i żeby mnie wołali jak będą potwierdzenie przelewu wrzucać na Mirko to pomogę plusem, nagle zaczynają milczeć xD
@Zwanek: No niby to prawda że to dobrowolne dotacje, ale trzeba popatrzeć jacy "ludzie" dają pasożytowi pieniądze, a przeważnie są to mało inteligentne jednostki ze środowisk patologicznych które nie mają szacunku do pieniędzy (czesto nawet nie swoich) dające kasę w takich donejtach tylko po to by powyzywać narkomana i knura w ch*jowych donejtach głosowych. Mówisz że wk*rwia cię jak ktoś mówi co ma robić ze swoimi pieniędzmi, a nie wk*rwia cię
@Wiaderny85: Ja dzięki pracy przynajmniej nie muszę mieszkać z drugim wykolejeńcem społecznym w nie swojej drewnianej ruderze gdzie wszedzie jest smród, brud i bałagan, żywiąc się nie za swoje pieniądze czymś co przypomina zawartość wychodka oszczańca, jeżdżąc kupinym za wyżebrane pieniądze sypiącym się gruzem z wadliwym klekotem pod maską, który byłby mi tak potrzebny jak łysemu grzebień. No ciekawe gdzie tu jest ta cała Polska B(iałystok) ( ͡° ͜ʖ
przeważnie są to mało inteligentne jednostki ze środowisk patologicznych które nie mają szacunku do pieniędzy (czesto nawet nie swoich)

@Saturax: Skąd wy, #!$%@?, te statystyki bierzecie? Bo ja szukałem i albo nie było, albo SMSa trzeba było wysłać xD

nie wk*rwia cię wspieranie tej strusiowej patologii?

No właśnie nie. Nawet jak Major postanowi #!$%@?ąć sobie rozpuszczalnikowego złoteo strzała, to odbędzie się to za zgodą wszystkich zainteresowanych :v

wyzywając i strusia i