Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,
gdzie poznać kobietę z własnym mieszkaniem xD? Pytam poważnie, jestem tym słynnym Czadem z wyglądu, ale zarabiam tylko 4k netto i nie stać mnie na mieszkanie. Rodzina nie pomoże bo "nie ma", kredyt nie wchodzi w grę, także zostaje wyjazd za granicę albo laska z mieszkaniem.
Wujas mi jakąś ogarnął podobno, ale kur no nie wiem. Wolałbym żeby to tak naturalnie wyszło.
Jestem zdany sam na siebie, dzisiaj jak robiłem śniadanie to matka wylała na mnie wiadro zimnej wody, że mi nie pomoże, a ojciec wprost mówi o zmianie dziewczyny na taką ustawioną.
Co wy na to? #!$%@?, nie?
Obecnie jestem w związku z super dziewczyną, ale ona prze na wspólne mieszkanie, samochód itd, a ja jestem zwyczajnie biedy, ona zarabia jeszcze mniej niż ja i to jebnie chyba. Ja odkładam najmniej 1k miesięcznie, no do 2k max mógłbym w wersji życia na biedno odkładać albo wydawać na kredyt. Teraz mam ok. 20 k oszczędności ale to jest tak na serio nic.
Ja będę zarabiał dużo więcej, ale przez specyfikę zawodu to tak za 2-3 lata dopiero. lvl 26 here. #zycie #zwiazki #pieniadze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania szukaj dziewczyny, której rodzina mieszka od paru pokoleń w jednym mieście. Takie osoby zwykle mają już coś wypracowane przez pokolenia. Hektarów teraz nikt za bardzo nie sprzedaje, bo nie ma chętnych na kupno. No chyba, że poszukasz takiej koło 35 lat, ale pewnie dla ciebie za stara (zresztą dla niej też byłbyś tylko zabawką)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie wspólnie z dziewczyna zarabiacie koło 6 tys. To mało, żeby wziąć kredyty na mieszkanie? Już macie wkład własny 20tys i perspektywy na lepsze zarobki z twojej strony.
Typowo materialna rodzinka...
jak będziesz z kobieta która zafundowała Ci mieszkanie nie będziesz czuł się gorszy? To należy do obowiązków faceta
Ja przy perspektywie 3k miesięcznie przymierzam się do kredytu na mieszkanie, sama. A Ty #!$%@? jaki to ty biedny jesteś mając
  • Odpowiedz
@taktoto

Jak już w ten sposób mamy myśleć i dyskutować:
Takie dziewczyny, które mają np kilka mieszkań czy wielki dom/domy w jakimś mieście raczej nie polecą na Chada gołodupca mając do wyboru Chada, który nie chce być ich utrzymankiem :)
  • Odpowiedz
UwielbianyTygrys: @MissFortuna no z tym Wujaszkiem to takie gadanie, ojciec o tym tylko wspominał. Masz 3k miesięcznie no i co? Pominik mam ci postawić? Ja nie chcę robaczyć przez kilka/kilkanaście lat. A co jak dziewczyna będzie chciała dziecko? Za 2-3 lata na 100% będę miał uprawnienia w zawodzie, to będę zarabiał na spokojnie ze 2x tyle co mam patrząc na ludzi w zawodzie.
Nie wiem skąd pomysł, że zapewnienie mieszkania to
  • Odpowiedz