Wpis z mikrobloga

Czy różnica między 3 gb a 4 gb jest mocno odczuwalna? Potrzebuję telefonu do 850 zł, aby móc płynnie grać w #hearthstone, przeglądać net, oglądać filmy w dobrej jakości i pracować z edytorem tekstowym. A się #!$%@?łem, bo chciałem kupić Xiaomi Redmi 5 plus w wersji 4/64, ale #!$%@? w Media Expert nie ma i nie mają w magazynach... A tel potrzebuje na jutro, a w Media Expert jest dostępny XIAOMI Redmi Note 5 3/32 za 800 zł. Co myślicie
#telefony #xiaomi
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirekzwirek8: wiesz, że hs to gówno jeśli chodzi o optymalizację, u mnie na redmi 4x przy 3gb chodzi średnio. Teoretycznie im więcej ramu tym lepiej i jeśli nie szkoda ci hajsu to lepiej dołożyć moim zadaniem.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: wcześniej miałem telefon z 3GB RAM (Honor 7) i HS działał tak, że dało się grać, ale np. ładowanie, animacje itp. się trochę przywieszały. Teraz mam 6GB RAM (S9+) i różnica w płynności działania jest ogromna. Wiem, że to 2GB więcej niż planujesz, ale wydaje mi się, że w przypadku HS im więcej RAM tym lepiej
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Ja mam Xiaomi Redim 4X 3/32 gb, żona ma Redmi Note 5 4/64 gb
- ani na jednym ani na drugi nie działa płynnie hearthstone - największe ścinki są wtedy kiedy wchodzić do kolekcji lub szukasz przeciwnika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirekzwirek8: Nie ważne czy jest duża różnica. Za 50 zł więcej mieć 1GB RAM więcej i dwa razy tyle pamięci wewnętrznej to jak za darmo, oczywiście, że się opłaca brać mocniejszą wersję w takim przypadku. Choć osobiście bym xiaomi nie kupił, ale nie takie było pytanie.
  • Odpowiedz