Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: ja sie po części z tobą zgadzam, ale spierdoxy tez mają racje, gdy nazywają cię "bialorycerzem". Piszesz o jednej kwestii a zapominasz, ze spermiarze udają na tinderze rownież laski, zeby dokuczać "normikom" (czyli każdemu, kto jest normalny). Oni nienawidzą i zazdroszczą zwykłym ludziom, nie tylko kobietom.
jak gnije z tych przegrywów xD Pszny ból dupy do całego świata, bo mają mordy 1/10 i zamiast celować w swojej lidze to mają żal, że jessica 9/10 nigdy na nich nie spojrzy.

I jeszcze ból dupy, bo w aplikacji, w której głównym kryterium jest wygląd 'brudne p0lki' mają czelność wybierać przystojnych facetów xD niebywałe


@Ruud_Gullit: Wśród #!$%@? na tym portalu krąży takie przekonanie, że dziewczyna powinna dać szansę. To jest
xddddd nie, nie robilbym bo mam swoja godnosc xd


@gnt_1:

#!$%@? znowu depresja, znowu widze blondyne Dorotke i jej sposob mowy i energicznosc i to jak patrzy na Grzesia mnie dobija bo zadna nigdy tak na mnie nie spojrzy...


i #!$%@? jeszcze Ewelinka, ona tez w sumie ma motylki w brzuchu na widok typa ktory jej nie chce, czyli znowu cos czego zadna do mnie nie poczuje

co ty srasz wogóle
Czemu trzeba dorabiać do tego ideologie? Nie przyszło Ci do głowy ze ktoś może zwyczajnie robić to dla jaj mając gdzieś swoje kompleksy, #!$%@? itp? Mam dziewczynę, z tindera nie korzystam, ale zwyczajnie bawią mnie takie akcje jak przeglądam mirko i trafiam na coś takiego - bez żadnych ideologii, bez dorabiania do tego teorii spiskowych i nadawania temu jakichś wyższych celów, tak zwyczajnie po prostu mnie to bawi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WypadlemZKajaka : nie ma co dyskutować z tymi spod tagi #przegryw (no może nie wszystkimi). Sam widzisz jakie komentarze piszą.
Żyją w swoim wyimaginowanym świecie i jest im dobrze, że na złość zrobili jednej lasce na milion na tinderze. Daje im to 5 minutową satysfakcję (bo innej nie będzie dane im zaznać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), bo "hehe patrzcie anony ukarałem księżniczkę na pewno zmienić swoje podejście
@WypadlemZKajaka: Po co się tak napinasz? Czy poza tym, że pójdą na spotkanie i nikogo nie będzie coś im się dzieje? Czy @janusz_pol wali je bejsbolem w łeb i potem gwałci w krzakach? Ogarnij się typie. Jakby na jutubie zrobić taki prank to by była beczka hehehe iksde, ale jak to robi ktoś z wykopu to hurr durr nienormalne przegrywy, stuleje. Beka z Ciebie typie, że się tak napinasz. Może na