Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad #pogodanadzis

Wesołych świąt, smacznego karpia, pysznego barszczu i wypasionych pierogów wam życzę! 07:00:01, Poniedziałek, 24 grudnia 2018. Imieniny: Adama, Ewy, Eweliny. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:25. Ciemna noc zapadnie o 16:56 Pierwszej gwiazdki wyszukujemy około 16:09.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności. Spełnionych marzeń, tych wielkich i tych małych. Abyście podróżowali z miłością przez życie mirki i mirabelki. #wesolychswiat

PS. Do końca tej edycji pozostało:

7777777777
________77
_______77
______77
_____77
____77
___77
__77
_77

wpisów

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Barszcz świąteczny


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Pogoda na dziś:




Promocje
- Dziś na pizza portal 20% rabatu na pizze w wybranych lokalach!
- Marvel Pinball na Androida za darmo - link
- [Aktualizacja] LEGO® The Hobbit™ za darmo na dlh.net - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 71
  • Odpowiedz
  • 2
@orbitowski To go czarnolistuj zamiast rzucać tu inwektywami i psuć świąteczną atmosferę, sio mi stąd!

@micke Wszystkiego dobrego, dużo szczęścia i radości! ()
  • Odpowiedz
@orbitowski: Byś czytał (w całości) ze zrozumieniem co zaplusowałeś to byś nie jojczał, jest procedura. A jak nie umiesz to > #czarnolisto ja tam płakać za takimi przypadkami nie będę.

@orange92: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciecz_przechłodzona

W wyniku nagłej krystalizacji cieczy przechłodzonej następuje wydzielenie ciepła i podwyższenie temperatury substancji.


W przypadku wody jest to podniesienie temperatury do około 0 stopni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@micke: hej hej, pierwsze od dawien dawna spokojne święta. Wprawdzie nie w takim gronie, jakiego bym sobie życzył i jakiego bym chciał (nie wiem czy to będzie w ogóle kiedykolwiek możliwe, no ale cii), za to pierwsze z żoną (:D).
Pracodawca ci w końcu dał wolne na takie dni, jak te, czy i tak trzeba pilnować czy ktoś nie napisze?
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Dziś jestem na 'dyżuże' do 15.00 tak jak większość naszych klientów pracuje, dalej mam wolne aż do 1.01.2019 ^^ Fajnie że z żoną, ja do tej pory z żadną z moich kandydatek świąt nie spędziłem... (ahh szkoda gadać)
@kamilbrawo2: Wesołych!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micke: a w końcu i na Ciebie trafi, spokojnie. Nie ma co się spinać, bo potem i tak kupa wyjdzie. Ja znalazłem żonę będąc już w sumie u bram przegrywu. Także no :=D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wszystkim mirkom i mirabelkom którzy to czytają życzę ciepłych i wesołych świąt!
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz