Wpis z mikrobloga

@MahouShounen: gram, wyprzedaże 50% są co roku, hots to syf który przynosi straty więc jaki biznes go utrzymywać to samo stało się z diablo, rzeczy z 8.1 powinny być ze startem dodatku - patch nie jest zły, mounty za kasę też wchodzą co jakiś czas tylko oczywiście teraz sobie przypomnieli o nich i dodatli wszystkie 12 a nie kolejnego
@MahouShounen: a co do mountów 8.1 wprowadził 14 mountów, w tym 13 w grze i 1 w sklepie z tych 13 chyba 7 jest unikatowych których jeszcze nie było w grze, no tak ale dopieczmy że mounta za kasę dali!!!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nairoht: Chodzi mi o wyprzedaz rzeczy, ktore nagle zostana usuniete ze sklepu, chociaz byly od zawsze i nikomu nie wadzily. Co do hotsa to to, ze Tobie nie pasuje nic nie znaczy. Gralo w niego masa osob, ludzie brali udzial w ligach, ktore z dnia na dzien zostaly zamkniete. A co powiesz o nowym szefie "blizzarda"? Co do hotsa - dlaczego nie rzucili tej informacji miesiac wczesniej jak akurat wyprzedawali roczne
@MahouShounen: ja podzielam opinie ze acti zle dziala na blizzard ale nie chce mi sie wierzyc ze blizzard jakos nie zabezpieczyl prawnie swojego dziecka ktorym jest warcraft i nie da mu zrobic nic zlego, pozyjemy zobaczymy licze na lepsze patche niz byl start
@MahouShounen: Przestan prosze, takie narzekanie dla narzekania to bardzo przykra rzecz.
Rzeczy z wyprzedazy to smieci, ktorych nikt nie kupowal, mounta dodali za pieniadze ladnego a przy okazji 13 innych w grze do zdobycia.
Na 8.1 musielismy poczekac 4 miesiace od wypuszczenia dodatku i miesiac musimy poczekac jeszcze na dodatkowy patch wprowadzajacy nowe raidy i sezon pvp. 4 miesiace to nie tak dlugo ostatni patch MoP byl chyba ponad rok a
@Space-Cadet: jak chcesz pograć to można tam wtopić masę czasu i dobrze się bawić. Problemem jest tylko to, że na ten moment pewnie zbyt wielu graczy na niskich lvlach się nie spotka mimo, że jest instancjowanie.