Wpis z mikrobloga

A też se zrobię #pokazprezent do tego #pokazbrode i trochę #pokazmorde xD
w sumie to nawet zawołam @Gordon45 bo mnie poniekąd trochę namówił do zapuszczenia brody ale pewnie już tego nie pamięta xD
Płytkę Teta to powiedziałem mamie żeby mi kupiła bo mi w kolekcji brakowało ale piżama mi się też bardzo podoba xD
#chwalesie #muzyka #polskirap #rap #heheszki #broda #swieta
Pobierz JEST-SUPER - A też se zrobię #pokazprezent do tego #pokazbrode i trochę #pokazmorde x...
źródło: comment_dAVRUuN8qquCWroeYPq5EvQgiUNAzHIX.jpg
  • 13
@kaska_bstok: top 3 polskiego rapu :D u mnie właściwie top 2 z Zeusem :D
@GN00J: nope
@Gordon45: byłem już 2 razy :D generalnie już po 1.5 tygodnia mi się to podobało i nawet już wtedy 2 koleżanki z pracy powiedziały że fajnie wygląda :) jak bałem się o policzki tak okazało się że broda rośnie tam idealnie jak bym chciał i nawet nie muszę tam wyznaczać linii bo naturalnie
@JEST-SUPER ekstra, jeszcze niech trochę zarośnie i w ogóle będzie klasa. Ja teraz też wracam do zapuszczania, może nie tak jak w wakacje, ale na pewno żeby przywrócić olejki i balsamy do zycia, bo brakuje mi tego :P
@Gordon45: tydzień temu byłem u barbera żeby ją wycieniować, bo jak zgoliłem włosy na głowie, to brodę miałem z 5x dłuższą niż włosy na bokach :P Teraz tak fajnie schludnie to wygląda :) te olejki to mnie denerwują, bo to tłuste jest, a ja nie lubię mieć niczego tłustego na sobie, choć fakt, że jak to wsiąknie w brodę, to włosy są mega miękkie i przyjemne :P