Wpis z mikrobloga

@IceGoral w sumie nic dziwnego w odpowiedzi Twojej mamy. Ja jakbym była weganka, to pewnie nawet bym nie pytała, tylko sama przywiozła z dwie-trzy wegańskie potrawy, nawet żeby inni spróbowali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Nie pytaj buraka czy będzie coś bez mięsa i oglądaj jaki jest obrażony, bo mogłeś uprzedzić albo jeść co wszyscy, zapytaj buraka też źle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@IceGoral: i co z tego? Zadzwoniła i zapytała grzecznie, pewnie po to żeby właśnie zabrać coś swojego jakby nie było...
  • Odpowiedz
@lukija: @IceGoral: u mnie w domu wiadomo było że przyjadą weganie więc dla nich mama też robi potrawy, bo i co, wszystkożerca też zje, więc profity dla wszystkich. Mama jak nie ma czasu czegos zrobic to spoko, ale jedno małe danie mogłaby zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@IceGoral no to zwracam honor, u mnie się lekką ręką od niedzieli wieczór z wszystkim wyrobiliśmy, włączając drobne porządki. Zazdro, tak wielkiej rodziny przy jednym stole ()
  • Odpowiedz
  • 0
@testowyandrzej przyjechali dopiero teraz, umawialiśmy się wszyscy na 14. Byli u jej rodziców i tam się najadła. Teraz je jakiś makaron. Nie wiem czy sama przywiozła czy ze stołu xd
  • Odpowiedz
@IceGoral: ale sie przywalasz. Najpierw byli u niej, powiedzieli, że sie spóźnia, więc luz. Rodzinę macie dużą, wiec pusto przy stole nie było. Spytała się czy coś jest, nie było, tematu dla niej zamknięty, bo przywiozła swoje.
  • Odpowiedz