Wpis z mikrobloga

z takich zespołów co muszę zaliczyć koncert nim zdechnę to Rammstein, nie wiem jakim cudem się jeszcze uchowali przed moją wizytą ;o a resztę to tam walić, od kiedy umarł Majek Dżekson to już nie było takie same, słuchaj gościu muzyka musi iść z serducha, werble bas, tera elektroniczne gówno, Jakub to umiał na wiośle #!$%@?ć Paranoid Black Sabbath ale on tera po kablach wali ehh
  • 10
  • Odpowiedz
@ThirdPart: #!$%@? mam w te starocie , Gans and Rołsys to dobre dla 15 letnich dziewczynek jarających się młdym Axlem, może jeszcze bym na Rolling Stonesów albo tego Debesza Moda, w sumie to jeszcze kilka bym zahaczył ale serio ziomal, to nie ma tak, że mało widziałem i #!$%@?ę, nie wszystkie zespoły są zajebiste o, mają po kilka hitów i tyle. Na Woodstocku w tym albo tamtym roku były Wilki to
  • Odpowiedz
@fan_comy: i o to chodzi. Na woodstocku zawsze najlepiej. A ja jestem fan rammsteina od 8 roku zycia czyli juz ponad 16lat i lubie czasem sobie posluchac jak Lemmy wiosluje na basie i w ogole tego typu zamiast tych starych niemcow.
  • Odpowiedz