Wpis z mikrobloga

Ej przeglądam sobie sklepy w poszukiwaniu spodni i naszła mnie rozkmina. W jaki sposób niektórzy ludzie doszli do wnioskow, że spodnie rurki są „pedalskie”. I mowie calkowicie serio bo probuję ze sobą łączyc fakty i nie moge dojsc do podobnych wznioskow. Np jakby od jutra zaczeli sprzedawac sukienki dla facetow i zaczeliby do tego malowac paznokcie to moglbym pomyslec, że cos jest nie tak i mezczyzni robią się zniewiesciali. Jednak IMO noszenie wąskich spodni pokazuje, że choc troche zalezy ci na swoim wygladzie, gdyz trzeba poswiecic chwile aby znalezc spodnie, ktore dobrze na tobie leżą, w przeciwieństwie do tych z szerokimi dogawkami w ktore wejdziesz ty i nawet Twoj grubszy stary. #rozmyslenia #modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear
  • 32
@kezioezio wiesz, że po rurkach są jeszcze regular fit? Które nie są jakoś mega szerokie? Jak ubieram jakiekolwiek wąskie spodnie (190cm here) to albo w połowie kolan się zatrzymują, albo są mi jak 3/4 albo uciskają mi jaja... Nie da się tego nosić. Jest nie wygodnie, jest nie komfortowo, bardzo ogranicza ruchy. Chyba, że masz 170cm wzrostu i wagę na poziomie 40-50kg to może wyglądasz w tym dobrze.
@WarmWeather: ja tez noszę regular fit w wiekszosci. Mam 180 cm 80kg i cwicze na silowni, wiec moge powiedziec, ze moje nogi nie są chude a mimo to mam 2 pary spodni rurek, w ktore wchodzę bez problemu. Jak spodnie cisna w jajach, albo zatrzymuja sie w polowie kolan, to znaczy ze są po prostu za małe i bierzesz wiekszy rozmiar. Ja czesto mam taki problem że nawet spodnie regular fit,
@SamurajPszemeg nosze 36/38 w zależności od marki, ale spoko. ;) Cieszę się, że Ci rurki pasują idealnie, serio, w #!$%@? to mam i nie mam zamiaru z tym dillować. Dla mnie są nie akceptowalne i nie mam zamiaru na siłę tego Ci udowadniać i wpajać swoich racji.
@WarmWeather: To u mnie jest podobnie z rozmiarem. Po prostu zaciekawiło jakie musisz mieć nogi żeby mieć spodnie na 3/4 długości. U kobiet jeszcze jestem w stanie sobie to wyobrazić bo spotykałem się z dziewczyną +180 cm i ona miała problem z długością spodni. Mi się to nigdy nie zdarzyło. A co do kroju spodni to również się ciesze ze lubisz spodnie w stylu wykopek. Absolutnie nic mi do tego ;)