Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
22:49, Kraków, kobierzyńska, na wysokości Tesco. Panowie policjanci zatrzymują się na chodniku i szykują dmuchanko rutynowe.
Czwarty samochód i już mają gościa z min. pomarańczą na dmuchawce.
#!$%@?, ludzie, pijecie, to zamówcie sobie taxę, a nie na chojraka "bo przecie to pite byo 3h temu"! Albo co gorsza aktywnie do samego odjazdu.
Są święta, wzmożony ruch nawet teraz gdzieniegdzie, a takie typy myślą, że nigdy nic się nie stało, to i teraz dadzą radę dojechać bez powodowania wypadku ( ͠° °)
Brawo Panowie Bagietmajstry!
#krakow #policja
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abitbald: nigdy nie miałem z tym problemu, ba, nawet raz mi zaproponowali podwiezienie pod samochód(Podkarpacie, a mieszkam w Krk) jak mi zielone światełko wskoczyło()
nigdy nie miałem z tym problemu, ba, nawet raz mi zaproponowali podwiezienie pod samochód(Podkarpacie, a mieszkam w Krk) jak mi zielone światełko wskoczyło()


@xibit: to gratuluje ale Twoja komenda to nie są wszystkie, słyszałem bardzo wiele negatywnych opinii. Mnie nigdy nikt nie okradł ale to nie znaczy że takie przestępstwa nie mają miejsca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abitbald: no nie podałem info o jednej komendzie. Z racji pracy i zainteresowań jeżdżę po całym kraju i zdarza się, że popiję. Od prawie dwóch lat mi się jeszcze nie trafiło, żeby mnie z kwitkiem odprowadzili. Może dobrze trafiałem, może to Ty źle trafiałeś.