Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z tymi olejkami cbd z konopi? Jedynie na recepte czy normalnie można kupić w aptece? Jeżeli na receptę to jaki lekarz może taką receptę wypisać? A może jest jakiś mirek który korzysta już z takich olejków i mógłby podzielić się doświadczeniami na częsty ból głowy, gdzie żadne tabletki nie pomagają (,)
#marihuana
#zdrowie
#prawo ?
  • 5
@mv-agusta: ja akurat nie wiem, jak z CBD na ból głowy (używam, ale od niedawna, wiec sie jeszcze nie wypowiem o efektach badz braku), ale moge polecic inne fajne olejki na bol glowy ;-) konkretnie eteryczne plus jakis olej roslinny. mnie albo bol glowy przechodzi, albo odczuwam znaczaca poprawe i to szybciej niz po jakis tabletkach, a sposob jest prosty i bardzo przyjemny: 15 kropli olejkow eterycznych (pół na pół lawenda
@mv-agusta: Oleje są dostępne już od dawna i to w różnych stężeniach. Jeśli chodzi o bóle głowy to warto zaczynać od stężeń mniejszych, tak by niepotrzebnie nie podnosić tolerancji organizmu na kannabinoidy. W większości przypadków wystarczają minimalne stężenia, by uzyskać odpowiednie dla nas efekty. Jeśli będziesz potrzebował rady/pomocy w szerszym zakresie odezwij się PW. Pozdrawiamy