Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas gram handi we #fortuna i ciągle wtopa. Coś mi nie grało ale za bardzo do tego nie podchodziłem by zagłębić o co kaman...

Co to za brednie by dodawać dwie bramki w handi? Jak patrzę na William Hill to potwierdza się moje przypuszczenie że ktoś zmienił rozumienie handicapów i to wykorzystali nasi "dojiciele" (bukmacherzy ;) ) Chodzi o handi 1:0 (+1) lub 0:1 (-1) głównie ale i też pozostałe.

Handicap europejski HE to z założenie dodanie lub odjęcie bramki jednej ze stron i nic poza tym. Nawet na angielskich stronach, korzystając z tłumacza, nic nie piszą o dwubramkowej różnicy w HE

Przykład: Cambridge ₋ Crawley 2-1 (26/12/'18)

Handicap meczowy +1 Cambridge +1 Bramka (1.22) Y
Handicap meczowy -2 Crawley +2 Bramki (1.22) Y
Handicap meczowy -3 Crawley +3 Bramki (1.03) Y
Handicap meczowy +4 Cambridge +4 Bramki (1.00) Y
Handicap meczowy +5 Cambridge +5 Bramki (1.00) Y
Handicap meczowy -1 Remis (Cambridge -1 Bramka) (3.70) Y
Handicap meczowy -4 Crawley +4 Bramki (1.01) Y
Handicap meczowy +2 Cambridge +2 Bramki (1.03) Y
Handicap meczowy +3 Cambridge +3 Bramki (1.01) Y
Handicap meczowy -5 Crawley +5 Bramki (1.00) Y
Handicap azjatycki ( -0.5 ) Cambridge (1.97) Crawley (1.81)

Gdzie tu różnica dwubramkowa? Ja takowej nie widzę w tym handi HE....

A u nas jak w lesie, ważne że na swoje można przeinaczyć.......

Fortuna mnie wydoiła i doi dalej każdego.....

#bukmacherka #afera #aferahazardowa #aferahandicap #totolotek #unibet #forbet #lvbet
  • 14
@merti a to nie jest alternatywny handicap wlasnie ten z wieksza iloscia bramek? Mozna to stawiac w bet365 choc ja tego nie robie, bo preferuje azjatycki z polowkami, zeby remisy wyeliminowac.
@merti tzn mozesz podac przyklad gdzie cie #!$%@? i na tym przykladzie wytlumaczyc? Inaczej chyba nie zrozumiem lol. Tylko przy wyniku remisowym bedzie jednobramkowa roznica przy HE
@Typeria: i te przykłady z drugiego linku są właściwe, bo w pierwszym też pisze o różnicy bramkowej. To błąd bo przy handi 2:0 czy 0:2 nie chodzi o różnicą dwóch bramek tylko dodanie bądź odjęcie drużynie bramek na wstępie, wygrana jest zawsze przy jednej bramce więcej ;)