Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#jira #programowanie
Czy wiecie moze czy jest opcja zeby wyciągnąć jakos sprytnie wszystkie moje zadania w danym okresie i sprawdzić ile sprintow mi zajely? Szef chce w ten sposob przydzielac premie jako jeden z czynnikow czy robimy wszystko w czasie.
Najlepazy scenariusz to jaki jest stosunek zadan ktore byly zrobione w 1 sprint vs takie ktore mialy 2 i więcej. Wiem ze mozna troche manipulowac ale taki mamy typ pracy ze powinno sie to sprawdzić
  • 3
  • Odpowiedz
Szef chce w ten sposob przydzielac premie jako jeden z czynnikow czy robimy wszystko w czasie.


@daczka92: najgorszy sposób "oceniania" implementacji: premiuje byle szybkie zamykanie tasków a karze za drążenie tematu jeśli analiza była nietrafiona albo, mówiąc wprost, gówniana...

No i skończy się tym, że za 2-3 miesiące każda estymacja to będzie jakieś 1.5*x+2 aktualnych ( ͡ ͜ʖ ͡).

Plus, z uwagi na premiowanie kombinowania i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Duze_piwo: @ppawel: na razie praca jest na tyle specyficzna ze jestem jedna z 2 osob z takim "rozliczeniem" plus sprinty nie sa typowo planowane, nie jestem developerem, nie dowoze nowych funkcji. Nie mamy tez wagi zadan czyli ile czasu nam zajmie bo sa to zadania wlasnie na te 1.5 tygodnia bo tak mamy sprinty. Szef jest spoko, praca też mi sie podoba i ani nikt nie bedzie probowal sciemniac ani
  • Odpowiedz