Wpis z mikrobloga

inba w domu od rana bo ksiądz przychodzi i wszyscy #!$%@? na baczność i w szeregu zbiórka. Przychodzi mame i mówi, że jak nie mam zamiaru wyjść do księdza to mam wsiąść w auto i sobie gdzieś pojechać żeby jej wstydu nie przynosić, no to umyłem się i sobie pojechałem. #!$%@? od rana mnie #!$%@?ą takim gównem, bo papież przyjeżdża
#bekazkatoli #patologiazewsi
  • 29
  • Odpowiedz
@ciachostko: Jak taka "patologia ze wsi" to co ty tam jeszcze robisz? Jako mądry, racjonalny i odpowiedzialny człowiek na pewno świetnie poradzisz sobie bez mamusi. Czy jednak wygodniej jak ci pierze i jeść daje, a w internecie się pożalisz jaka to jest zacofana?
  • Odpowiedz
@Creder: Pewnie nie chodziło mu o wyzywanie matki, a o nazwanie uległości i poddaństwa naszego społeczeństwa wobec kleru. Skończ się już #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@ciachostko: Ja w tym roku mam zamiar wyjąć plik banknotów liściastych i powiedzieć proszę rabinie to na synagogę. Jak powie, że jest księdzem katolikiem to schowam i powiem, że bóg zapłać za posługę.
  • Odpowiedz
mam wsiąść w auto i sobie gdzieś pojechać żeby jej wstydu nie przynosić,


@ciachostko: Skoro masz prawo jazdy, to masz >18 lat, to czemu nie możesz samostanowić w kwestii światopoglądu? ;)
  • Odpowiedz
bo moja mama wyznaje regułę: mój dom, moje zasady


@ciachostko: Ja bym poważnie pomyślał nad usamodzielnieniem, w tak toksycznym środowisku by, nie wytrzymał.
  • Odpowiedz
@ciachostko: Ja w tym roku mam zamiar wyjąć plik banknotów liściastych i powiedzieć proszę rabinie to na synagogę. Jak powie, że jest księdzem katolikiem to schowam i powiem, że bóg zapłać za posługę.


Jak nic nie powie tylko schowa bez mrugnięcia okiem to zrób szybko selficzka, chętnie zobaczę twoje zdziwione ryło.
  • Odpowiedz