Wpis z mikrobloga

@Tereskaxoxo więc ktoś brzydki na podstawie tego że czymś się zajmie znajdzie sobie dziewczynę xd? Super porada, myślisz że całe życie niczym się nie zajmował i warzywił na łóżku xd?
@Tereskaxoxo problem w twojej teorii jest taki, że nikt nie siedzi na tyłku całe życie i raczej wylew żalu na wykopie nie pochodzi od "nic nie robiłem" tylko "robiłem ale zostałem źle potraktowany" lub "nie udało mi się z żadną, bo znaleźli się lepsi, lepiej ubrani (bogatsi) szcuplejsi, przystojniejsi itd"
@Pstek: Ok, rozumiem Twoje zdanie. Nie mam teorii, pisze to co uważam ze jest w stanie pomoc, bo skoro dotychczasowe staranie nie day rezultatów to może warto rozważyć nowe możliwości i wejść w coś czego się nie próbowało wcześniej?
@Tereskaxoxo warto ale nie każdy je ma. Wystarczy że genetycznie po rodzicach masz problem z trzustką i raz ważysz 120kg i musisz chudnąć do 80kg by jakoś wyglądać, dodaj do tego urodzenie się na wsi w biednej rodzinie (mentalnie i materialnie, co często idzie w parze) i nawet utalentowany człowiek się zmarnuje, wystarczy że od dziecka nie będzie się dbać o jego rozwój - w takiej sytuacji raczej nie wiele jesteś w