Wpis z mikrobloga

via Android
  • 37
@Virgo92 ja też właśnie nawet stoję i czekam aż się drzwi zamkną. I za każdym #!$%@? razem nie zamykają się drzwi od razu tylko za drugim razem, bo za pierwszym wyskakuje brak połączenia. Zawsze w #!$%@? na tej minucie przycinają :D
  • Odpowiedz
@klokupk
@Virgo92 ja raz tylko roweru nie oddałem i ogarnąłem po 2 godzinach że nie jest oddany ale okazało sie że rower wsadziłem do blokady i poszedłem. Kasę oddali mi nawet za jakiś czas jak im to napisałem.
  • Odpowiedz
@klokupk: jak swego czasu pracowałem w firmie carsharignowej i koleś mimo to że oddawał w apce to się nie kończył wynajem od razu, a po 6 godzinach, to za kilometr mu pobrało chyba 140zł z karty ( ͡° ͜ʖ ͡°) a reklamacja 30 dni na odpowiedź
  • Odpowiedz
  • 24
@Niebadzlosiem masz apke, widzisz autko na mapie wolne, wypożyczasz i się drzwi otwierają, teraz nalicza ci kasę za każdą minute oraz przejechany dystans. Dojeżdżamy na miejsce, pakujesz gdziekolwiek zgodnie z przepisami i przez apke zamykasz drzwi i oddajesz auto w ten sposób. Potem każdy może sobie je wypożyczyc. Auta stoją wszędzie, tam gdzie je zostawił poprzedni użytkownik. Odpalasz z przycisku, kluczyka nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Seid: :O fajne!
Pewno jakies blokady dali by za miasto nie wyjechac :D
Pewnie przy wchodzebiu na apke musisz podaf swoje prawo jazdy? Bo jak nie to dzieciaki bez prawka moglyby jezdzic i driftowac na parkingach marketowych :p
Ciekawe jak to jest z ryskami, oddasz sprawne zaparkowane ktos zarysuje i na ciebie bedzie :(
A jak jest z paliwem ? Ktos codizennie z firmy tankuje? Musze tego sprobowac! Dzieki za poszerzenie
  • Odpowiedz
  • 4
@Niebadzlosiem jest strefa w obrębie której możesz oddać auto, dość duża. Przy rejestracji wysyłasz zdjęcie prawa jazdy i dowodu. Auta są elektryczne i jak kończy się zasięg to nie można go wypożyczyć i ktoś z firmy jedzie nim do punktu ładowania. Pełne maja zasięg koło 200 km. Jak wypożyczasz auto to musisz sprawdzić jego stan i np jak jest uszkodzony a tego nie zgłosisz to może być na ciebie. Specjalnie na ten
  • Odpowiedz