Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#leagueoflegends

Co kontruje Yasuo na mid?

Bardzo często na mid gram Lux. Ale często trafiam na Yasuo, z którym nic nie mogę zrobić. Jeszcze poza Zedem, to z żadnymi innymi postaciami nie mam problemu, żeby przeciwko nim grać.

Ogólnie to słyszałem, że Yasuo jest kontrowany przez Renektona. Ale nim nie będę przecież grał na midzie.

Kiedyś grałem Ahri. Ale ona chyba też słaba przeciwko Yasuo. Może Annie? Albo Ryze? Bo Veigar jest strasznie papierowy. Heimeidingerem próbowałem i nie umiem grać - za bardzo zależny od pozycji (ustawienie wieżyczek w jednym miejscu). Zedem i Akali też mi słabo szło - papierowe, trudne combo.
  • 23
@mk321: Ja gram lux na wsjo i gra. Jak nie wiem co się dzieje, to lulu.

Fakt, faktem, yasuo może mocno przypajacować jak nie uważasz i #!$%@? się jak dziecko, gdy jebniesz stuna zdupy i stoisz obok minionów, ale ogólnie spoko. Większym problemem jest twój team, który tego pajaca może nafeedować.
@mk321: Cassiopeia, Annie, Malzahar, Morgana. Ogólnie wszystko co może go zatrzymać, pokeować z większej odległości. Osobiście sobie nieźle radzę również Fizzem na Yasuo, wystarczy all-in na 3 lvlu i linia powinna zostać wygrana.
@mk321:
Pantheon
Nigdy nie ugrasz yasuo linii na porzadnego pantheona
Jayce tez gwalci yasuo na linii
Talon tez kopie yasuo zwlaszcza jak yasuo nie wie jak robic krotkie trady
Kayle tez go kopie na linii
Akali to tez ciezki matchup dla yasuo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lmforward: nie umiem grać zabójcami jak Akali albo Zed. Wolę magów na midzie.

@TrefliS: zobaczę Lissandrę, dzięki. Co w niej jest, że jest dobra przeciwko Yasuo?
Sion, Renekton wydają się postaciami bardziej na topa. Nawet jak przeciwko Yasuo by były dobre, to wydaje mi się, że nie są uniwersalne i miałyby problemy z większością magów z mida.
Galio bardziej za supporta/tanka, chociaż widziałem jak ludzie grają nim na midzie -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haraj: Pantheon, Jayce, Kayle wydają się postaciami bardziej na topa. Nie będą miały problemu z większością magów z mida?
Co ten Pantheon ma, że już któryś raz jest wymieniany? Chodzi i tarczę czy duże dmg?
Talon bardziej jako adc z supportem, da radę sam na midzie. Chyba nim ciężko trafiać.

@night_witch95: już któryś raz wspomniana Morgana. Ja ją bardziej widzę jako support. Nie ma za małego dmg? Ludzie narzekają na
@mk321: lux to nie postać do insta killa, chyba, że jesteś mega nafeedowany, a enemy to debil.

Pykasz sobie na spokojnie, a jak jest okazja roamujesz bota. Najlepiej z R.

Większość yasuo to banany, więc jak trochę dasz dupy, albo będziesz go tiltować, że pajacuje po minionach, a dalej Cię nie ubił, to w większości przypadków divnie. Na spokojnie z q i typek będzie stękać na czacie, że fart, albo po
@mk321: Wziąłem trochę na intuicje te postacie, a trochę z op.gg
Morganą lubię grać na midzie. Tarcza i snare zawsze przydatne dla teamu. Poza tym to w miarę bezpieczny pick.
Annie zawsze ujdzie w niższych ligach, wybacz ale z góry po twoim pytaniu założyłem że nie jesteś wyżej niż w goldzie :D
Malzahar może mu łatwo tarcze zdejmować za pomocą swojego E. Poza tym pasyw malzahara kontruje tornado, jak i również
@mk321:
Jayce moze kopac kazdego maga ma wiekszy dmg i lepszy range od wiekszosci z nich
Pantheon zjada kazda postac na midzie jesli wiesz jak go abusowac to nie ma dla niego zlego matchupu
Jak smurfuje na midzie to gram glownie tymi dwoma pickami i kazdy z nich jest swietny