Wpis z mikrobloga

Moi drodzy Mircy, jestem w dołku. Kupiłem sobie amazfita bipa i... ku mojemu zaskoczeniu, odkąd zacząłem używać (4 dni) - praktycznie każdego dnia nie wysypiam się "prawidłowo". Wg statystyk, mam zbyt krótki "głęboki sen" - kolejno 1,30 h, 1,50 h, a dziś zaledwie.. 50 minut.

Oto co robię: przewietrzam pokój przez 5-10 minut, wyłączam wszelkie źródła niebieskiego światła na godzinę przed pójściem spać - na komputerze, na telefonie, nie oglądam telewizji. Kiedy idę spać, to zawsze świeżo ogarnięty w toalecie (pomaga mi zasnąć). No i... zasypiam o 21, 22 lub najpóźniej 23 (zgodnie z radą apki). Ale nic wciąż nie pomaga. Mam za krótki głęboki sen.

Czy mógłby ktoś z was doradzić, jak mogę to poprawić? :) Byłbym wdzięczny.

#sen #rem #amazfit #amazfitbip #fitness #zdrowie
  • 10
@vieniasn: na pewno w jakimś stopniu mówi to prawdę, bo afaik to się na pulsie serduszka opiera. A nawet jeśli, to i tak nie zaszkodzi jeszcze bardziej poprawić sen - któż wie, może ktoś ma jakiś sekret :)
@vieniasn: właśnie miałem troszku luźno, żeby na ręce nie było odcisków za bardzo, a tego szczerze stfu nie lubię. No ale ock, na tę noc trochę motzno przymocuję i zobaczem, jak to pójdzie. Dziena!
@sevosik a ja jednak odniosę się do pytania :) uprawiasz jakis sport? Godzinna aktywność fizyczna dziennie, spacery przedłużają głęboki sen. Tak samo unikaj jedzenia na 2 godziny przed snem.