Wpis z mikrobloga

Mireczki, taka sytuacja:

różowa zapisała się na kurs prawa jazdy w kwietniu, na teorię chodziła, ale praktyki nie odbyła z pewnych powodów. Czy to niejako przepada i trzeba płacić od nowa, nie przepada i można kontynuować w dowolnym momencie, czy wszystko zależy od regulaminu danej szkoły?

#prawojazdy #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
@YourDoom zależy od szkoły myślę, kolega zrobił teorie, wyjechał na kilka miesięcy do Holandii, wrócił i normalnie praktykę odbył.
Mi to nawet ucinali godziny jak musiałem odwołać zajęcia z powodu choroby :)
  • Odpowiedz
@YourDoom: Pewnie zależy od regulaminu szkoły jazdy, u mnie gość mówił, że niektórzy mają 1 godzine praktyki, potem z różnych powodów nie zapisują się dalej i nagle po pół roku wracają, ale nic im nie przepada i normalnie mogą dalej kontynuować kurs.
  • Odpowiedz
Pojedźcie gdzieś na jakieś odludzie, gdzie jest dobre droga. Niech twoja usiądzie na stanowisku kierowcy, ty będziesz jako pasażer z przodu obserwował ją, jednocześnie zwracał uwagę na to, co robi, jak robi, wyjaśniał. Po prostu to zróbcie.
Jeszcze, jak nie miałem prawa jazdy, jeździłem na polach (oczywiście za zgodą właściciela) i uczyłem się jeździć w praktyce. Parę razy zdarzyło mi się pomylić podczas jazdy, ale dzięki wyjaśnieniom i dobrych rad ojca, bez
  • Odpowiedz