Wpis z mikrobloga

@Stefan725: Sąsiad miał Forda Granadę w kombi, a z jego dzieciakiem kumplowałem się w podstawówce. Pech chciał, że coś tam mu się wysrało w aucie, a wtedy on nas woził na jakieś spotkania związane z I Komunią Świętą. No to pożyczył Malucha od jakiegoś swojego znajomego i się tak zapakowaliśmy do niego i pojechaliśmy do kościoła. W szóstkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt, że połowa pasażerów była
Parę miesięcy temu były sprzedawane w gazetce COBI pod nazwą Legendarne Auta Prl-u mam kilkanaście takich różnych aut np trabant polonez wartburg. Teraz jest sprzedawane pod nazwą youngtimer collection ale czy akurat maluszka to nie wiem.
@Stefan725: według strony Cobi, w kolekcji sprzedają "gazetkowe" malczany, zarówno żółtego jak i czerwonego, oraz zółtego z figurką; a z tego co się orientuję, to w kolekcji z grubsza jest to co w gazetce + parę nowych modeli, takich jak Polonez Truck/Caro/Atu+ czy Wartburg w kombi albo kanciak 1313

https://cobi.pl/klocki/youngtimer-collection/ - tu jest ich aktualna oferta, zapewne powiększą serię jak będzie więcej chętnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)