Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #tinder #przegryw

Wejdźcie na chwilę w skórę przeciętnej dziewczyny 16-25 lat. Ilość atencji, lików, prywatnych wiadomości, zaczepek na portalach randkowych sprawia że mają niesamowicie wysokie poczucie własnej wartości, dzięki czemu rzadziej zapadają na #depresja i idą z podniesioną głową przez życie więc znacznie łatwiej im odnieść sukces, co więcej każdy z tych kontaktów jakie mają od atencjuszy mogą wykorzystać do odniesienia sukcesu zawodowego - polecenie do pracy, awans w pracy, kontakty biznesowe na przyszłość etc. Podsumowując będąc babą jest się totalnym #wygryw w dzisiejszych czasach, nie chodzi tylko o te mityczne seksy, ale jak ich pozycja wpływa na psychikę oraz odnoszenie sukcesu w życiu. Moja sąsiadka miała już kilka propozycji pracy od atencjuszy co chcieli się wkupić w jej łaski.
  • 17
@xeerxees: ale mnie #!$%@? obchodzą inny, ja innych oceniam po czynach, a siebie po intencjach, dlatego jak ja jestem niemily to dlatego ze mam zly dzien, jak ktos jest niemily to jest #!$%@?

Its simple like that (proste jak to, dla nieukuw bez ang)
@xeerxees Dlatego problem #przegryw i #p0lka leży po stronie spermiarzy bez krzty godności, którzy na każdym kroku i na każdym etapie życia podbijają ego praktycznie każdej laski >3/10, zakrzywiając ich postrzeganie świata. Tinder tylko pogłębia ten trend. Wynika to z kolei z wychowania w kulturze matriarchalnej i wpajania od małego, że kobieta to jakaś mityczna istota o wyższych potrzebach, której zaufanie można zdobyć będąc miłym, grzecznym, pomocnym, romantycznym itp. Czyli pożytecznym debilem,
@elune: Dałbym plusa ale z:

Natomiast nikt nie chciałby być w ciele niebyt urodziwej kobiety, bo jest spalona na wszystkich poziomach życia.

Nie mogę się zgodzić. Statystycznie tylko bardzo niewielki ułamek procenta kobiet jest na tyle nieurodziwych, że są spalone na wszystkich poziomach życia (osobiście znam tylko jeden taki przypadek), natomiast beznadziejnych przypadków wśród mężczyzn jest chociażby ze względu na demografię sporo.

@IntrovertedDoge:

Przeciętne i poniżej mają już pod górę.
@xeerxees: to wszystko prawda, ale gadałem z kilkoma ładnymi koleżankami i są tez ciemne strony. Cały czas musisz być czujny, bo jest wysoce prawdopodobne, że ten koleś który wydaje Ci się idealnym kandydatem na chłopaka ma w planach spędzić z Tobą jedną noc i się nigdy więcej nie odezwać. Na co drugim koncercie, czy miejscu gdzie jest tłoczno jesteś obmacany niby przez przypadek po dupie i cyckach. O wracaniu samemu w
Cały czas musisz być czujny, bo jest wysoce prawdopodobne, że ten koleś który wydaje Ci się idealnym kandydatem na chłopaka ma w planach spędzić z Tobą jedną noc i się nigdy więcej nie odezwać. Na co drugim koncercie, czy miejscu gdzie jest tłoczno jesteś obmacany niby przez przypadek po dupie i cyckach. O wracaniu samemu w nocy bez zaczepiania to możesz zapomnieć.


@Ld93: dla atrakcyjnego faceta jest identycznie..
tj. kobita chce