Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ksiazki #poszukiwacze #paranormalne #dziwnezjawiska #nieztegoswiata #strefa11 #czucpiniondz #gratis #prezent #pomocy #ciekawostki #strasznieciekawe #rogaty #najwspanialszeistotywewszechswiecie Witam to moje pierwsze rozdajo.Dość nietypowe,bo kto pierwszy mi pomoże- temu zafunduję nagrodę w postaci 100 zł, lub dowolnej rzeczy o tej wartości na Alledrogo +prezent niespodzianka. Mianowicie, poszukuję książki o spełnianu marzeń, pamiętam jedynie, że na pierwszej stronie, było napisane- aby powtórzyć zwrot: stokrotne dzięki- sto razy.Poszukiwałem tej książki kilka dni i internet mi nie pomógł.Bardzo ważna jest dla mnie owa książka,gdyż zacząłem doświadczać bardzo wielu zjawisk paranormalnych,wręcz niewytłumaczalnych-dzięki niej.Moim głównym celem w życiu,jest odnalezienie tej książki.Dzięki za uwagę i zachęcam do poszukiwań. PS.To nie jest żaden Bait tudzież kryptoreklama, ta książka ma swoje lata i na pewno nie ukazała się w ciągu ostatnich 5 lat.
  • 79
@Mashe: Serjo czy ściemniasz ? To jest bardzo skomplikowane chciałbym o tym książke napisać, niewiem od czego zaczać ale trwa to już 19 lat i jeśli zaczne pisać o tym czego doświadczyłem to wątpie aby ktoś w to uwierzył. Jedyne co moge powiedzieć to , to że doświadczam codziennie czegoś co jest niewytłumaczlne i nie są to poruszające sie przedmioty ani nic w tym stylu.
@Yoe1: Przed chwilą jak próbowałam szukać, google zasugerowało "uwierz w siebie" Murphy'ego. Może faktycznie chodzić o którąś pozycję tego autora.
@mashe: @EiderSeek: Dobra napisze czego doświadczam cały czas.Jedyne co pamiętam to właśnie to aby powtórzyć ten zwrot, gdy ją czytałem to pomyślałem że to jakaś ściema, po czym usnąłem.I wtedy się zaczęło- miałem sen w którym , jakby to napisać czytałem tą książke dalej, znałem odpowiedzi na wszystkie pytania, pamiętam że zapytałem sie kto zbudował piramidy i dostałem odpowiedz że: " to była lewa ręka Boga" , gdy się obudziłem
Dodam że przeszedłem wiele prób i to nie zawsze tylko z #najwspanielszymiistotamiwewszechswiecie lecz również z tym #rogatym . Nie uzywam jego imienia bo nie chce go przywoływać, ale naprawde to co przeżyłem to jest horror przez 488 dni , poczawszy od tego że jesli chcesz kogos wyslac do piekla to wtedy automatycznie sam tam trafisz- ja pomyslalem ze nie chce bo to ten #rogaty tak chce dlatego ja tak nie uczynie.Bywaly sytuacje
@mashe: Najlepsze jest to ze gdy mialem to marzenie aby wszyscy ludzie mogli spelniac marzenia, to kolejnym bylo aby moja rodzina byla zdrowa,zyla dlugo i szczesliwie po czym zostalo mi ostatnie marzenie , dlugo o nim myslalem i wkoncu doszedlem do wniosku aby zapytac sie czy pierwsze marzenie bylo dobre,wtedy dowiedzialem sie ze bylo zle bo wszyscy ludzie nie moga spelniac marzeni bo niektorzy maja zle i okrutne marzenia to wtedy
@Yoe1 nie mogę znaleźć tego ebooka, możesz też poszukać (albo ktoś komu zależy na wygranej) tego pod frazą "give thanks book" - kilka książek też by w miarę pasowało niestety ja idę spac, powodzenia