Wpis z mikrobloga

Ale dziś newsowa bieda w AL, jedynie dali oficjalny art z Amagi oraz powiedzieli ze event będzie trwał 3 tygodnie, a nie 2. A i powiedzieli ze Deutschland w przyszłości jeszcze będzie do zdobycia, ale nie sprecyzowali. Pewnie po prostu dodadzą ją za parę tygodni jako normalny okręt do zbudowania


#randomanimeshit #azurlane #montpelier #anime
Hajak - Ale dziś newsowa bieda w AL, jedynie dali oficjalny art z Amagi oraz powiedzi...

źródło: comment_XwLCuZtWj4ucbhWBMvI1iKGCTXLnJlmz.jpg

Pobierz
  • 7
@2k15: Ja na event zachomikowałem około 100 kostek i podczas całego eventu zużywałem wszystkie tylko na limited. Do tego B4 zrobiłem coś ponad 100 razy i to wszystko jak krew w piach, bo ostatecznie zostałem bez Z46 ()
@Hajak: Deutschland wróci w Heavy Construction za kilka miesięcy, Z46 jest ekskluzywnym okrętem do tego eventu i najwcześniej będzie znowu do zdobycia podczas jego powtórki. Tak przynajmniej było na japońskim serwerze. Ja to podczas eventu, zdobyłem wszystkie statki, które chciałem i których nie chciałem - 4 Graff Zeppelinki, 10 (!!) Z46, a jedyny okręt na który polowałem i do którego chciałem kupić skina - Z25 nie poleciał ani razu (