Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wyżalić. Moja mama ma potężne długi. Ma zajęcie komornicze na koncie, gdy dostaje wypłatę to dzień po już nic nie ma bo wszystko wpłaca na raty etc. Co miesiąc prosi mnie o pieniądze i sumarycznie oddaje jej ok połowę, może 3/4 pensji. Nie wiem co robić. Ostatnio wzięła sobie nowy telefon, "stary" telefon ma rok. Denerwuje mnie jej nieodpowiedzialnosc. Nie pokazuje żadnych pism które przychodzą, pokazuje np jak termin do zaskarżenia wyroku etc. już mija. Chętnie bym się wyprowadził i całkowicie odciął kontakt. Moja siostra też pracuje, mieszka razem z nami ale nie daje kompletnie nic, czuję że jestem wykorzystywany.

#przegryw #gorzkiezale ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo jesteś na 95%.
Rodzina potrafi wykorzystywać bez wstydnie.
Niektórzy ludzie to #!$%@?...
Poproś o jakiś dowód, a jak soe spytaja dlaczego to walisz prosto z mostu, to co myślisz
@AnonimoweMirkoWyznania słuchaj w rodzinie miałem przypadek ciotki która wpadła w długi. Nie jest to matka, bo ciotka to jednak dalsza rodzina ale pewne powiązanie jest.

Po pierwsze tak jak piszą:
Całkowity wygląd w całość długów.

U ciotki była pomoc doraźna przez pół roku - każdy w rodzinie po 100zl do jednej osoby, ona przelewała ponad 1500 dla niej. Nic się nie zmieniło przez rok, okazało się że pieniądze były marnowane totalnie, nowe
Jeśli już dajesz kasę, to rzadaj wglądu na co idą pieniążki. Nawet jeśli go rodzice, to #!$%@? szanujmy się.


@BurakSuchodolski: jak już mamy się szanować to zacznijmy od pisania "pieniądze", pieniążki to dostają dzieci na chipsy :P i omijam tutaj "rzadam"