Wpis z mikrobloga

@MrsHyde u nich to dwie różne kwestie, ja najwięcej "moich" produktów znajduje w tym na FAT, a ostatnio mi @Virgo92 kupił parę pierdół na Granicznej. Na Oławskiej nie byłam, jutro się przejdę.
Czegoś szukasz konkretnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StaryZdzich: Boże, FAT, Graniczna drugi koniec miasta.... generalnie ten u mnie na osiedlu to bida z nędzą, a na Oławskiej dziś byłam pierwszy raz i w szoku jestem ile tam asortymentu. W sumie niczego konkretnego nie szukam, ale im większy Rossmann tym więcej nowych i ciekawych rzeczy można złowić (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@MrsHyde: zajrzę tam i Ci powiem co i jak. Mnie wkurza jak np. nie ma produktów, które mają na wyłączność typu: w Renomie i koło mnie jest seria AA I Love you mommy, a w innych jest seria AA I love you baby. Rzadko są obie. Albo Bielenda rituals SPA, w centrum praktycznie nigdzie nie ma toników, nie mówiąc już o innych rzeczach, a na takim FAT sporo. Szampony Petal Fresh
  • Odpowiedz
@MrsHyde: Rossmanny z największym asortymentem we Wrocławiu to Pasaż Grunwaldzki, Futura Park, Galeria Dominikańska i właśnie na Oławskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) mniej więcej tyle samo artykułów mają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryZdzich: widzę asortyment znasz na pamięć :p mnie najbardziej wkurza to, że szafa Lovely nie jest w każdym. Robiąc tam zakupy często sugeruje sie tym co jest w drogerii internetowej (a jest tam wszystko) i potem jak przychodzi co do czego to smuteczek. Te większe mają wszystko, są większe (przestrzenne) i chętnie bym sobie pochodziła z godzinkę albo więcej aby sam asortyment pooglądać.
  • Odpowiedz
@MrsHyde znam te co lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie wkurza, że robią na stronie premierę, ale nie ma nigdzie do kupienia. A czekam na te nowe paletki lovely, bo choco bons i peach desire są zaskakująco dobre
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryZdzich: zazdro.... ja byłam u dermatologa bo zrobiłam sobie na święta make up (niesamowite) i dostałam reakcji alergicznej na powiekach i mam zrezygnować z makijażu albo testowac wszystko na małym kawałku skóry przed ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak więc kosmetyki kolorowe lubię oglądać i macać. Dziś widziałam w szafie Lovely jakaś limitke, nie wiem czy nowa czy stara, ale paletka do oczu wyglądała ciekawie ( ͡°
  • Odpowiedz