Wpis z mikrobloga

Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, ze w następnych wyborach głosuje na koalicje obywatelską.
PiS wbrew pozorom okazał się dla Polski i nacjonalizmu dużo większym złem niż poprzednia partia.
Kolesiostwo, propaganda jak za PRL, uginanie karku przed Izraelem oraz USA, afery finansowe większe niż za PO, wpuszczanie masy imigrantów, liczne pokazy niekompetencji i kompromitacje to esencja tych rządów.
O ile na początku żywiłem jakieś nadzieje na coś lepszego tak teraz widzę, że pod maską patriotyzmu i konserwatyzmu czai się kolejna bezideowa wydmuszka. Po za wygodnymi stołkami na niczym im nie zależy.
Co gorsza aktywnie zwalczają oni organizacje prawdziwie patriotyczne, a ich przywódców przekupują stanowiskami.
Są dla środowisk prawicowych dużo większym zagrożeniem nawet niż Nowoczesna czy razem. Te partie bowiem atakują nas otwarcie. Pisiory natomiast są dużo bardziej podstępne udając, że są po naszej stronie. Ostatecznie jednak wbijają nam nóż w plecy.
To tyle ode mnie.

#neuropa #antyneuropa #lewactwo #4konserwy #polityka #wincyjtagow #bekazdebili #bekazkomunistow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #uchodzcy #imigranci #kabaret #bekazpisu #bekazprawakow #zydzi #izrael #patriotyzm #nacjonalizm
  • 62
Są dla środowisk prawicowych dużo większym zagrożeniem nawet niż Nowoczesna czy razem. Te partie bowiem atakują nas otwarcie. Pisiory natomiast są dużo bardziej podstępne udając, że są po naszej stronie


@Al-3_x: dokładnie, w dodatku wyniszczają jakiekolwiek rosnące ugrupowania/organizacje po prawej stronie, zostawiając tam prawdziwy lej po bombie
@AgresywnyKardiolog:

Chociaż wpuszczanie ich po cichu rzeczywiście jest sku********em.

Właściwie dlatego chce głosować na PO. Mniejsze i mniej groźne zło.
Przynajmniej wiesz z czym walczysz.
PiS udaje partie patriotyczną oraz konserwatywną i wielu daje się na to nabrać. Obiecuje przywódcom nacjonalistów stołki, przejmuje ich elektorat, a tych niepokornych zwalcza.
kukiza


@Stricte89: ja już dawno co do Pawła straciłem nadzieje, dał się ograć jak dziecko Jakubiakowi, Andruszkiewicz wszedł na jego plecach do sejmu, w dodatku jego klub nie ma racji bytu skoro w zależności od głosowania, połowa jest na tak a druga na nie, jak wyobrażasz sobie ich aktywność gdyby mieli np większość sejmową? zresztą i tak mu się ludzie po pisie i ich przybudówkach porozbiegali