Wpis z mikrobloga

Mirki przed wami zwycięzca na najlepszą otrzymaną paczuszkę w #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paczka szła do #krakow więc otrzymałem NÓŻ, będę miał z czym chodzić na IV lige na #wislakrakow ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może nawet nie będę musiał tych rac i noża chować do dupy, kibicom krzyczącym "chodźcie śmiało, jest nas mało" #pdk, na IV ligowych stadionach łatwiej takie fanty wnieść.

Czaicie, że mój Mireczek wspólnie ze swoim Szanownym Dziadkiem zrobili specjalnie dla mnie nóż z rękojeścią z uwaga rogu jelenia :O. Przyznam szczerze, że jest świetny. Wykonany bardzo starannie, miedziane okucia, ostrze z nierdzewki, pokrowiec ze skóry. @borys1992 dziękuje Ci szczerze. Proszę przekaż serdeczne pozdrowienia dla dziadka.

W paczuszce jeszcze masa słodyczy, własnorecznie robione pierniki, dżemik również z własnej spiżarni oraz skarpeciochy super ciepłe do siedzenia w zimne, samotne dni (). Cały dzień dzisiaj w nich chodze po mieszkaniu.

Mirku @borys1992, jeszcze raz bardzo Ci dziękuje. Wiem, że pierwotnie paczke miałeś przygotować komuś innego, ale z racji na #listahanby na którą trafił Twój odbiorca oraz mój nadawca, drogi splotły nas ze sobą i przyznaje szczerze, że mega się z takiego obrotu spraw ciesze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możliwe, że to ostatnia relacja z paczki w tej edycji toteż z miejsca pragnę pogratulować organizatoroom wykopaka.
Panowie @dobry_programista oraz @chybaDapi dziękuje za organizacje tego wydarzenia.

Zdjęcie całej paczki w pierwszym komentarzu
kozi - Mirki przed wami zwycięzca na najlepszą otrzymaną paczuszkę w #wykopaka ( ͡° ͜...

źródło: comment_XQ8vR8bVNWgk3qp0ZlAYrJNczqOv3uRI.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozi: dzięki za udział w zabawie :) Liczymy na to, że nie jest to ostatni unboxing, bo nawet dzisiaj została wysłana paczuszka w ramach wolontariatu dla oszukanego Mirka, także wykopaki ciągle są w drodze :)
Kurdę, a liczyłam, że te skarpetki będą jednak za małe i ja je zgarnę :D To piętę obciął i nie oddał, byleby się wcisnąć xD #pdk

@borys1992 Paczka zajedwabista. Aż zaczęłam się zastanawiać, czy sama nie wziąć udziału w następnej zabawie (ʘʘ)

@kozi: Dziękuje za miłe słowa i dziadka oczywiście pozdrowię :D super jest zrobić paczkę komuś kto ją docenia i jest zadowolony dla mnie wykopaka udana 10/10 ja zadowolony z paczki mój odbiorca też, pierwszy udział i na pewno nie ostatni. Oby nóż Ci służył długo i szczęśliwie xD