Wpis z mikrobloga

Jaką komedię (lub serial komediowy) polecacie? Nie musi to być z netflixa.
Z ostatnio oglądanych komedii pasował mi rick and morty, f is for family, parks and recreation, 13 posterunek. Ogólnie prawie każda komedia tylko by nie opierała się jedynie na motywie gołej baby.
#filmnawieczor #komedia #netflix
  • 23
@Tomo_BiF: Widziałem, dobre. Dwójka też dobra ale już słabsza. Polecam serię Jay and Silent Bob.
@Yog-Sothoth: Widziałem i było słabe. Już lepszy jest Family Guy.
@Piottix: Próbowałem oglądać i nie dotrwałem do 5minuty tej żenady która próbuje być śmieszna na siłę robiąc żarty na poziomie patostream.
@WarmWeather: Widziałem Paradise PD i właśnie czegoś tak asburdalnego oraz świeżego szukam. Bojack próbuje oglądać ale jakoś nie moge przebrnąć.
@PMV_Norway: Pierwsza pozycja o której zupełnie nic nie słyszałem. Z opisu wygląda jak How I Met Your Mother a to było też OK chodź się trochę dłużyło ale NPH nadrabiał :)
@Dave987654321: Widziałem Office, ciekawe żarty ale serial czasem mi się dłużył i nie zawsze miał wątek zabawny a smutny. Poziom jednak był na tyle dobry, że widziałem wszystkie odcinki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: unbreakable kimmy Schmidt jest pięknie absurdalne i pozytywne, podobnie jak good place, tylko z tym trzeba się przebić przez pierwsze dwa-trzy odcinki
@eljas1223: Znów coś czego nie znałem i to obu. Czy przypadkiem w schmidt nie ma za dużej promocji LGBT której jakoś nie trawię?
Chodź przyjemnie oglądało się Shameless a tam też to jest chodź nie natarczywie.
@BojtaS: Nawet nie wiedziałem, że jest office w wersji UK. Z UK podobał mi się IT Crowd.
@Zoniaszek: Weeds widziałem i to taki starszy breakin bad. Średnio bym to nazwał komedią. O Scrubs
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: z Kimmy jest to dosyć skomplikowane: to serial, który jest lewicowy i wyśmiewający lewicę jednocześnie; jednym z głównych bohaterów jest do bólu stereotypowy czarny gej, doprowadzony do poziomu parodii.
@eljas1223: Właśnie ten czarny gej na froncie mnie odstraszył od oglądania chodź netflix to podsuwał a wiem, że w USA coraz więcej tych korpo leci w lewo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: ogólnie to serial, tak schodząc do poziomu propagandy, wyśmiewa się z obydwu stron, w dużym uproszczeniuc można powiedzieć, że jest centryczny
@eljas1223: Może nawet wyśmiewać tylko prawą stronę. Nie lubię jedynie natarczywego nagabywania na lewo a to akurat u nich popularne gdyż mają mało "wyznawców".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: To musisz sam się przekonać czy uznasz to za natarczywe nagabywanie; z dwa odcinki i będzie jasne. Ja polecam, bawiłem się świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)