Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@azgag: mi 2 razy się uruchomił, przewietrzylam aż spadło do 0. Mi na bieżąco pokazywał jakie jest stężenie czadu więc nie resetowalam i widziałam jak spada. Na drugi dzień do tego typka od piecyka po prostu zadzwoniłam
@Seth3: Przede wszystkim to należy zacząć od tego, kiedy czujnik wyje. Kiedyś w domu mieliśmy taki czujnik, który, jak się później okazało, wył przy stężeniu czadu bodajże sto razy mniejszym niż stanowiące zagrożenie, przez co można go było uruchomić nawet paląc papierosa w łazience, no i oczywiście nie było z niego żadnego pożytku. Po wymianie na coś nieco mniej wrażliwego częstotliwość alarmów znacznie zmalała, ale przynajmniej było wiadomo, że wtedy trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@moderacjamyslisezeco: @Seth3: @Telofaza: @Pangia: wezwałam straż, przyjechali w ciągu 3 minut!!! Po znajomości, kiedyś usuwali u mnie gniazdo szerszeni i już się znamy ;-) sprawdzali po wietrzeniu, przy zamknietych oknach, przy włączonym piecu gazowym i nic. Kazali mi wyłączyć pięć, wezwać kominiarza i serwisanta pieca. Nie zanegowali czujnika, nakazali ostrożność.


Nic tam, Wasze zdrowie i dzięki za zainteresowanie