Wpis z mikrobloga

@Pierdyliard: O #!$%@?, a właśnie dzisiaj moim komentarzem, pod durnym postem znajomej, wywołałam gówno burzę. Post dotyczył zmian w ustawie dot. przemocy w rodzinie. Oczywiście wielkie oburzenie, jak napisałam, że faceci też są lani, a jak dadzą na otrzeźwienie liścia, to zaraz mają zakładane niebieskie karty, że ta ustawa zmieni tylko tyle, że facetom będzie łatwiej bez kart zakładanych o byle gówno i nie będzie nadużyć. Banda jej koleżanek- feminitek się
@night_witch95: Ale nią rządziły emocje i tylko dla żartu biła, a on zareagował z nadmierna agresja. Ahh przerabiany temat i to ile razy. Nie wiem czemu tyle kobiet tego nie dopuszcza do siebie, ze przemoc obustronna istnieje. PS wytrzymała babka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andy1983: a w ten sposób... Przez chwilę nawet o tym pomyślałam, ale naprawdę nie byłam pewna. Po randomach się wszystkiego można spodziewać :D Ale już nie będę kręcić bardziej. I tak biedna się już obraziła. Szok, że jeszcze nie usunęła ze znajomych xD Może jak będzie mi się chciało, to po prostu udostępnię jutro. Dupka i tak zapiecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)