Wpis z mikrobloga

@TYPHAVN: nie znam nikogo kto by to miał i ćwiczył a nie robił za wieszak na ubrania ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie lepiej zapisać się na siłkę? a jesli juz kupić to chyba używany, za 2-3 tygodnie powinien sie wysyp zrobić, bo ludziom się odwidzą postanowienia noworoczne.
Mireczki potrzebuje waszej porady jaki rowerek stacjonarny kupić.


@TYPHAVN: Z mojego doświadczenia rower stacjonarny to spory mebel i tu wyjściem może być trenażer i by mniej miejsca zajmował kup z uchwytem na widelec zamiast na kole. Ale jeśli nie to polecam rower stacjonarny z wiatrakiem, a jeśli nie to taki który ma jakieś wygodne programy jak będziesz z tego korzystać. Fajnie jakby miał rączki/kierownicę przy siedzeniu wtedy masz dodatkowo dobre kardio
@TYPHAVN: trenazer + rower + zwift to jest wg mnie super pomysł i sam o tym myślę, ale to już nie te same kwoty co zwykly rower treningowy, a i chyba więcej miejsca zajmuje i 2 rowery potrzebne, jeśli jest duża różnica między kobietą a mężczyzną.
Zobacz może jeszcze używane rowery spiningowe, spora możliwość regulacji, da się zamontować spd, a zajechać się na tym porządnie da się na pewno ;) https://www.olx.pl/oferta/rower-spinningowy-tomahawk-CID767-IDwDUAD.html#55669825b4
kolega rozgląda się w rowerach po kilka stów, a ty mu polecasz trenażer za kilka tysia? Litości


@Desmosedici: Nie wiem, jak czytam takie wpisy to tak jak w tej paście o latarkach z forum latarkowego. xDxDxD

Kilka dni temu sprzedałem swojego Elite za 50 euro, kupiłem za jakieś 70 w sklepie. Kilka razy jeździłem i szybko mi się znudził. Czujnik prędkości i kadencji miałem za jakieś 12 euro (na android) i
@4x80 > by mniej miejsca zajmował kup z uchwytem na widelec zamiast na kole

Takie trenażery to 2 z przodu. Kolega nie wspomniał nic o posiadaniu rowera szosowego/mtb, więc nawet zakup najtańszego trenażera i dostosowanie go do smarta przekracza cenę, przedstawionych wyżej stacjonarnek.
@TYPHAVN: Ja nie wiem jakie masz umiejętności i sprzęt ale kiedyś o czymś takim myślałem i to na pewno nie jest nudne. Najtańsze rolery to jakieś 100 euro, używki pewnie z połowę. Ja tego w końcu nie kupiłem bo zrezygnowałem z szosówki i też sprzedałem.
4x80 - @TYPHAVN: Ja nie wiem jakie masz umiejętności i sprzęt ale kiedyś o czymś taki...