Wpis z mikrobloga

@przemoprzemek: Mam lapka z tym Ryzenem, tyle że HP 15. Wydajność mi odpowiada- Autocad (2018, rysuję tylko w 2d) działa jak należy, jeśli chodzi o gry to próbowałem tylko 2- Forza Motorsport 6 na low chodzi w 25-30 fps, FlatOut 2 na ultra w stałych 60. Co do trzymania na baterii to różnie- zależy od ustawień i tego co się akurat robi, jak np. rysuję w Autocadzie i ustawię najwyższą wydajność
  • Odpowiedz
Posiada ktoś Huawei MateBook D 14" z Ryzen 5? Jak wrażenia? wydajność?


@przemoprzemek: Troszkę gorszy od i5-8250U, ale spoko, dobra integra, lepsza od Intela. Ten MateBook ma jedną, poważną zaletę - długo trzyma na baterii, 7-8 godzin to nie problem, a przy przeglądaniu neta na 30-40% jasności nawet 9-10 godzin. Oczywiście waga też jest dużą zaletą. Za taką kasę nic lepszego nie kupisz, choć ostatnio zdrożały.
  • Odpowiedz
@przemoprzemek mam, polecam. W tej cenie nie ma konkurencji. Trzeba dodać, że klawiatura jest bardzo spoko i wygodnie się na niej pisze. Ekran mógłby być lepszy pod względem reprodukcji kolorów ale znowu patrząc na cenę jest bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: @Matisonn: wybaczcie Panowie że odkopie, ale jestem niemalże 100% zdecydowany na tego lapka tylko jedno pytanko - wrzucę tam SSD M2 nvme? Niby na Reddit ktoś wsadzał, ale chciałem się upewnic, że wejdzie np. Samsung 970 Evo 256gb
  • Odpowiedz